اسپلیت ایوولی 12000 مدل evvoli Air Conditioner EVT1-12K-CH 

 

با پیشرفت علم تکنولوژی در همه ی جنبه های زندگی انسان ها تاثیر گذاشته و سبب آسایش و رفاه بیشتر و انجام کارها با شیوه ای راحت تر و آسان تر ممکن شده است . با افزایش دما و گرمای رو به افزایش تابستانها ، وجود یک سیستم تهویه و سرمایشی ضروری است. یکی از این وسایل کولرگازی است که با تهویه و خنک سازی محیط زندگی شرایطی ایده ال تر را برای ما فراهم می کند .شرکت های زیادی اقدام به ساخت و تولید کولرگازی ها کردند.

ایوولی یکی از تازه وارد های بازار لوازم خانگی ساخت کشور چین است، این برند با وجود مدت کوتاهی که از ورودش به بازار میگذرد، بدلیل داشتن قیمت رقابتی، محصولاتش توانسته بخش قابل توجهی از بازار را در اختیار بگیرد که در همان ابتدای کارش توانسته به خوبی رضایت کاربران را جلب نماید.

از با کیفیت ترین کولر گازی هایی که توسط این شرکت به تولید رسیده مدل می باشد. ظرفیت کل این کولر گازی 12000 BTU در مصارف خانگی قابلیت پوشش مساحتی در حدود 25 متری را دارد.

کولر گازی 12000 گری EVT1-12K-CH دارای دو پنل داخلی و خارجی می باشد که پنل خارجی این کولر گازی 12000 در بیرون از ساختمان نگهداری می شود. اما بخش داخلی در داخل منزل بر روی دیوار نصب می شود با طراحی ویژه ای به زیباترین حالت ممکن ساخته شده است.

کولر گازی 12000 ایوولی EVT1-12K-CH از موتور T1 پشتیبانی می کند که بالاترین قدرت را دارد و می توان گفت که برای مناطق در شرایط آب و هوایی معتدل نهایتا تا ۴۳ درجه سانتیگراد را دارا می باشد. همچنین دارای کمپروسور قدرتمند روتاری که با استفاده از گاز مبرد 22 R کم ترین میزان انرژی را به مصرف می رساند.

از قابلیت های بسیار عالی که در این کولر گازی به کار رفته است دارا بودن WIFI است همچنین با گوشی های هوشمند کنترل می شوند که با وجود آن همواره هوای سالم و تازه بدون هیچ نوع گرد و غبار یا باکتری به گردش در می آید. تنظیم در چهار جهت دریچه های وزش باد بالا و پایین ، چپ و راست از دیگر ویژگی های کولر گازی ایوولی است، این ویژگی باعث می شود تا جهت وزش باد بنابر خواست و محل نشستن شما تنظیم شود و هر کجا بخواهید، هوای خنک و مطبوع نیز همانجا باشد.

از ویژگی های مهم کولر گازی 12000 ایوولی مدل EVT1-12K-CH می توان به تایمر 24 ساعته ، دارای کنترل از راه دور که در هر جای اتاق دسترسی به کم و زیاد کردن دمای دستگاه را موجب میشود، اشاره کرد. شما می توانید این کولر گازی خوش ساخت ایوولی را خریده و در تابستان ها هوای بسیار خنک کوهستانی را به خانه ی خود بیاورید.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.