نوع فیلتر : فیلتر ضد گرد و غبار

نوع گاز : R22

ظرفیت سرمایش : 12000BTU

نوع : اسپیلت

نوع کمپرسور : روتاری

 

کولر اسپیلت سوپر جنرال 12000 مدل 1206 SGST 

 

اسپلیت سرد

 

با پیشرفت علم تکنولوژی در همه ی جنبه های زندگی انسان ها تاثیر گذاشته و سبب آسایش و رفاه بیشتر و انجام کارها با شیوه ای راحت تر و آسان تر ممکن شده است . با افزایش دما و گرمای رو به افزایش تابستانها ، وجود یک سیستم تهویه و سرمایشی ضروری است. یکی از این وسایل کولرگازی است که با تهویه و خنک سازی محیط زندگی شرایطی ایده ال تر را برای ما فراهم می کند .شرکت های زیادی اقدام به ساخت و تولید کولرگازی ها کردند.

جنرال یکی از شرکت های برتر در ساخت کولر گازی ست که با سابقه ی چندین ساله اش همیشه برترین مدل ها را روانه ی بازار می نماید. این شرکت بزرگ در کشور چین بنا نهاده شده است که در همان ابتدای کارش به تولید کولر مشغول بوده و توانسته به خوبی رضایت کاربران را جلب نماید.

از با کیفیت ترین کولر گازی هایی که توسط این شرکت به تولید رسیده مدل 1206 SGST می باشد. ظرفیت کل این کولر گازی 12000 BTU می باشد که عملکرد سرمایش در مصارف خانگی قابلیت پوشش مساحتی در حدود 25 متری را دارد.از قابلیت های آن می توان به تایمر 24 ساعته، پشتیبانی از حالت خواب و تایمر اشاره کرد. 

کولر گازی 12000 سوپر جنرال دارای دو پنل داخلی و خارجی می باشد که پنل خارجی این کولر گازی از جنس فلز در بیرون از ساختمان نگهداری می شود. اما بخش داخلی از جنس پلاستیک در داخل منزل بر روی دیوار نصب می شود با طراحی ویژه ای به زیباترین حالت ممکن ساخته شده است.

کولر گازی 12000 سوپر جنرال از موتور روتاری  پشتیبانی می کند که بالاترین قدرت را دارد و می توان گفت که برای مناطق گرم و حاره ای مناسب است و دارای کمپروسور قدرتمند روتاری که با استفاده از گاز مبرد R22 کم ترین میزان انرژی را به مصرف می رساند. در طراحی این کولر از پره های ضد فرسایش استفاده شده است که باد را از چهار طرف به پخش می رساند و به هیچ عنوان زنگ نمی زند.

از قابلیت های بسیار عالی که در این کولر گازی به کار رفته است فیلتر آنتی باکتریال می باشد که با وجود آن همواره هوای سالم و تازه بدون هیچ نوع گرد و غبار یا باکتری به گردش در می آید

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.