کولر گازی جنرال مکس 18000 دارای اینورتر General MAX Inverter 18000 Air Conditioner BV186STQ

 

اسپیلت سرد و گرم

 

کولرهای گازی از جمله پرکاربرد ترین سیستم های تهویه مطبوع در دنیا می باشند. این دستگاه ها با استفاده از انرژی برق کار می کنند ولی چون به مانند یخچال های خانگی، مکانیسم عمل آنها بر پایه خواص فیزیکی گازهای CFC می باشد، در ایران با نام “کولر گازی” شهرت یافته اند.

جنرال یک شرکت چینی بوده و کمپرسور این محصولات تولید شرکت توشیبا ژاپن می باشد و به سفارش تایلند در چین ساخته و مونتاژ می شود.

کولرگازی 18000 جنرال سری مکس با وزن 37 کیلوگرم یکی از بهترین تولیدات شرکت جنرال است که دارای کیفیت بالا و فناوری های عالی در ساخت است . کولر گازی جنرال 18000 دارای موتور T3 است که توانایی کارکرد در محیط های گرم و خشک را دارد و هوای اتاق را خنک کرده و تهویه را به صورت هرچه تمام تر انجام می دهد . جنرال در موتور این مدل خود از پوشش ویژه ی گلد فین « GOLD FIN » که امروزه در بیشتر اسپلیت های موجود در بازار یافت می شود استفاده نموده؛ این پوشش با ساختار ویژه ای که دارد در برابر عواملی مانند رطوبت و آب مقاوم است و از زنگ زدگی موتور جلوگیری می نماید.

این کولرگازی دارای کارکرد دوگانه سرمایشی و گرمایشی است. با وجود این توانایی شما می توانید از کولرگازی اجنرال هم در تابستان با حداقل دما 18 درجه سانتی گراد به عنوان یک سردکننده هم در زمستان برای ایجاد گرما با حداکثر دما 30 سانتی گراد محیط استفاده کنید. از گازR410 به عنوان گاز مبرد استفاده می شود که توانایی کولر را در امر سرمایش و تهویه چند برابر می کند این گاز خطری برای لایه اوزون ندارد و به آن آسیب نخواهد رساند. یکی از ویژگی های چشمگیر می توان به تمیز کنندگی خودکار اشاره کرد که مانع از رشد و تکثیر باکتری ها می شود.

کولر گازی از دو قسمت تشکیل شده است یک قسمت که شامل یونیت بیرونی است که در فضای بیرون از خانه باید روی پایه های مخصوص نصب شود و قسمت دیگر یونیت داخلی یا همان پنل است که در فضای داخل خانه قرار میگیرد.

یکی از مهمترین ویژگی کولر گازی جنرال مصرف برق پایین به دلیل اینکه به صورت اینورتر ساخته شده می باشد.توانایی های هر کولر گازی میزان قدرت پرتاب باد و توانایی هدایت جریان هوای خنک است .میزان پرتاب باد به میزان قدرت موتور و نوع موتور بستگی دارد و هرچه قدرت موتور بالاتر باشد میزان پرتاب باد خنک هوای کولر گازی نیز بالاتر است . کولر گازی جنرال 18000  می تواند برای محیط هایی با متراژ حداکثر تا 50 متر مربع مناسب باشد و همچنین قابلیت بالا و پایین شدن به صورت خودکار را دارا است .

این کولر دارای ریموت بوده که در هر جای اتاق دسترسی به کم و زیاد کردن دمای دستگاه را موجب میشود. چرخش هوا توسط کولر گازی جنرال در چهار جهت انجام می شود که با ریموت کنترل قابل تنظیم است . پنل نیز دارای میزان صدای بسیار پایینی 44 دسی بل است که کمترین میزان صدا را به علت اینکه داخل محیط قرار می گیرد دارد تا مخل آرامش افراد خانواده نباشد .

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.