کولر گازی جنرال مدل شکار GNR-24WN 24000

 

اسپلیت سرمایشی - گرمایشی

 

کولرهای گازی از جمله پرکاربرد ترین سیستم های تهویه مطبوع در دنیا می باشند. این دستگاه ها با استفاده از انرژی برق کار می کنند ولی چون به مانند یخچال های خانگی، مکانیسم عمل آنها بر پایه خواص فیزیکی گازهای CFC می باشد، در ایران با نام “کولر گازی” شهرت یافته اند.

جنرال یک شرکت چینی بوده و کمپرسور این محصولات تولید شرکت توشیبا ژاپن می باشد و به سفارش تایلند در چین ساخته و مونتاژ می شود.

کولر گازی جنرال مدل شکار دارای هوای سرد و گرم با موتوری فوق العاده قوی و مصرف بسیار بهینه انرژی ، یکی از بهترین محصولات در زمینه تهویه هوای مطبوع با برچسب انرژی A می باشد. این کولر ها معروف به طرح لبخند نیز هستند همچنین تمام فرمان های مورد استفاده ، روی صفحه نمایشگر ریموت کولر گازی ۲۴۰۰۰ جنرال شکار با کیفیت خوب نشان داده می شوند. جهت راحتی عملکردهایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند از جمله تایمر حالت خواب، سرعت فن به سه حالت کم ، متوسط و زیاد ، تنظیم شبکه گردش هوای اتوماتیک به ۴ طرف و دکمه های اشاره قابل دسترس هستند.

این کولر قابلیت پرتاب باد تا 20 متر مناسب برای فضای ۸۰ متر و در جهات بالا ، پایین چپ و راست را دارد. کولرهای جنرال شکار با طراحی به سبک پنل جدید دارای فیلتر تصفیه هوا می باشد و قادر است تا ذرات ریز گرد و غبار و حتی دود سیگار را که با چشم مسلح قابل رویت نمی باشند را از هوا گرفته و یک خنکی دلپذیر را عرضه کند. قیمت این محصول بسیار مناسب بوده و نسبت به سایر برندهای اسپلیت کولر گازی ارزان تر می باشد

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.