کولر گازی اوجنرال 18000 مدل ASGA18AHT 

 

اسپیلت سرد

 

با پیشرفت علم تکنولوژی در همه ی جنبه های زندگی انسان ها تاثیر گذاشته و سبب آسایش و رفاه بیشتر و انجام کارها با شیوه ای راحت تر و آسان تر ممکن شده است . با افزایش دما و گرمای رو به افزایش تابستانها ، وجود یک سیستم تهویه و سرمایشی ضروری است. یکی از این وسایل کولر گازی است که با تهویه و خنک سازی محیط زندگی شرایطی ایده ال تر را برای ما فراهم می کند .

کولر گازی 18000 اوجنرال اسپیلت سرد ساخت کشور ژاپن دارای کمپرسور از نوع اسکرول روتاری بوده که دارای کیفیت بالا و فناوری های عالی در ساخت است . کولر گازی اجنرال دارای ظرفیت سرمایشی 18000 می باشد که با تولید صدای کم مزاحمتی برای آرامش شما ایجاد نخواهد کرد.

این اسپیلت دارای کارکرد سرمایشی است که هوایی خنک و مطبوع را برای محیط زندگی شما به ارمغان می آورد. از گاز خنک کننده R22 به عنوان گاز مبرد استفاده می شود که توانایی کولر را در امر سرمایش و تهویه چند برابر می کند . شایان ذکر است این اسپیلت با رده انرژی B بر اساس تغییرات دمای اتاق تنظیم میکند. 

کولر گازی از دو قسمت تشکیل شده است یک قسمت که شامل پنل بیرونی از جنس فلزی که در فضای بیرون از خانه باید روی پایه های مخصوص نصب شود و قسمت دیگر پنل داخلی با ابعاد 257×808x187 و وزن 24 کیلو گرم از جنس پلاستیک فشرده که در فضای داخل خانه قرار میگیرد.

یکی از مهمترین ویژگی و توانایی های این کولر گازی برخورداری از قابل شستشو بودن پنل، تایمر خواب، تنظیم خودکار جریان هوا و روشن شدن مجدد به طور خودکار و فیلتر یون بو زدایی با دوام است.این فیلتر قادر است بوی نامطبوع داخل دستگاه را از بین ببرد و به کمک فیلتر عصاره سیب نیز برای از بین بردن ذرات ریز گرد و غبار در نظر گرفته شده است.. همچنین می توان سرعت وزش باد و سرعت چرخش فن را تنظیم کرد و آن را مطابق با نیاز خود در سه حالت کم، متوسط، زیاد قرار داد.

تنظیم جهت دریچه های وزش باد بالا ، پایین ، چپ و راست از دیگر ویژگی های کولر گازی اجنرال است، این ویژگی باعث می شود تا جهت وزش باد بنابر خواست و محل نشستن شما تنظیم شود و هر کجا بخواهید، هوای خنک و مطبوع نیز همانجا باشد..این مدل اسپیلت برای مکان هایی با مساحت 35 تا 50 متر مربع در شرایط استاندارد کاربرد دارد.

کولر گازی 18000 اجنرال مدل ASGA18AHT دارای کنترل از راه دور بوده که در هر جای اتاق دسترسی به کم و زیاد کردن دمای دستگاه را موجب میشود.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.