کولر گازی 12000 اجنرال مدل ASGS12LFCA 

 

اسپیلت سرد و گرم

 

با پیشرفت علم ، تکنولوژی در همه ی جنبه های زندگی انسان ها تاثیر گذاشته و سبب آسایش و رفاه بیشتر و انجام کارها با شیوه ای راحت تر و آسان تر ممکن شده است . با افزایش دما و گرمای رو به افزایش تابستانها ، وجود یک سیستم تهویه و سرمایشی ضروری است. یکی از این وسایل کولرگازی است که با تهویه و خنک سازی محیط زندگی شرایطی ایده ال تر را برای ما فراهم می کند .

کولر گازی 12000 اجنرال اسپیلت سرد و گرم دارای کمپرسور از نوع روتاری بوده که دارای کیفیت بالا و فناوری های عالی در ساخت است . کولرگازی اجنرال دارای ظرفیت سرمایشی 12000 می باشد که با تولید صدای کم 36 دسی بل مزاحمتی برای آرامش شما ایجاد نخواهد کرد.

این اسپیلت دارای کارکرد سرمایشی و گرمایشی است که هوایی خنک و مطبوع را برای محیط زندگی شما به ارمغان می آورد. از گاز خنک کننده 410 به عنوان گاز مبرد استفاده می شود که توانایی کولر را در امر سرمایش – گرمایش و تهویه چند برابر می کند . شایان ذکر است این اسپیلت با رده انرژی A+++ بر اساس تغییرات دمای اتاق تنظیم میکند. 

کولرگازی از دو قسمت تشکیل شده است یک قسمت که شامل پنل بیرونی از جنس فلزی که در فضای بیرون از خانه باید روی پایه های مخصوص نصب شود و قسمت دیگر پنل داخلی با ابعاد 257*808*187 mm و وزن 8 کیلوگرم از جنس پلاستیک فشرده که در فضای داخل خانه قرار میگیرد. در طراحی این کولر از پره های طلایی ضد فرسایش استفاده شده است که باد را از چهار طرف به پخش می رساند و به هیچ عنوان زنگ نمی زند.

یکی از مهمترین ویژگی و توانایی های این کولرگازی برخورداری از فیلتر آنتی باکتریال با دوام است.این فیلتر قادر است بوی نامطبوع داخل دستگاه را از بین ببرد .همچنین می توان سرعت وزش باد و سرعت چرخش فن را تنظیم کرد و آن را مطابق با نیاز خود در سه حالت کم، متوسط، زیاد قرار داد.

تنظیم جهت دریچه های وزش باد بالا و پایین- چپ و راست از دیگر ویژگی های کولر گازی اجنرال است، این ویژگی باعث می شود تا جهت وزش باد بنابر خواست و محل نشستن شما تنظیم شود و هر کجا بخواهید، هوای خنک و مطبوع نیز همانجا باشد..این مدل اسپیلت برای مکان هایی با مساحت کم و تا 30 متر مربع در شرایط استاندارد کاربرد دارد.

کولر گازی 12000 اجنرال مدل ASGS12LFCAدارای کنترل از راه دور بوده که در هر جای اتاق دسترسی به کم و زیاد کردن دمای دستگاه را موجب میشود.از ویژگی های مهم می توان به قابل شستشو بودن پنل، تایمر خواب، تنظیم خودکار جریان هوا و روشن شدن مجدد به طور خودکار، رطوبت زدایی موثر، تایمر 24 ساعته اشاره کرد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.