کولر گازی 18000 پاناسونیک فقط سرد مدل CS-PC18UKF 

 

پاناسونیک یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی تولید لوازم خانگی است و تقریبا بیشتر ما با محصولات این شرکت آشنا هستیم.این شرکت پیشرو در زمینه ی ساخت کولر های گازی بوده و محصولات خود را با کیفیت و امکانات زیاد میسازد .این کولر تنها دارای ظرفیت سرمایشی است که برای مناطق گرم طراحی شده است بنابراین باید از مقاومت زیادی برخوردار باشد.

کولر گازی پاناسونیک مدل CS-PC18UKF با ظرفیت 18000 BTU دارای طراحی دو تکه پنل بیرونی و پنل دیواری با عملکرد سرد کننده بوده که هوایی خنک و مطبوع را برای محیط زندگی شما به ارمغان می آورد. این دستگاه دارای کمپرسور از نوع اسکرول بوده و با گاز خنک کننده R22 عمل می کند. کمپرسور این کولر توسط یک لایه ی آبی پوشیده شده است که همین موجب افزایش طول عمر میشود.این لایه از ایجاد خوردگی و پوسیدگی جلوگیری و محصول را بسیار مقاوم میکند.

این کولر با رده انرژی A عملکردی بهینه داشته باشد و مصرف برق را تا حد زیادی کاهش دهد و میتواند فضایی در حدود 50 متر را به راحتی تحت پوشش قرار دهد 

پاناسونیک دارای ظرفیت سرمایشی 18000 با تولید صدای کم حدود 43 دسی بل مزاحمتی برای آرامش شما ایجاد نخواهد کرد. حداکثر طول لوله کشی مجاز برای این کولر 25 متر بوده و موتور خارجی این کولر مجهز به درجه حفاظت IP24 در برابر گرد و خاک و رطوبت می باشد. در ضمن نمایشگر موجود روی پنل میزان دمای محیط و امکان تنظیم تایمر کارکرد را به شما خواهد داد و دستگاه کنترل از راه دور ارائه شده و امکان کنترل دستی جهت جریان هوای افقی موجب سهولت در استفاده و انجام تنظیمات دلخواه شما می گردد.این کولر مخصوص مناطق تروپیکال و یا همان حاره ی ساخته شده است و میتواند تا دمای 55 در جه نیز به راحتی داوام اورده و کارایی خود را حفظ میکند.

از ویژگی های مهم می توان به قابل شستشو بودن پنل، حالت خواب و تایمر، تنظیم خودکار جریان هوا و روشن شدن مجدد به طور خودکار، دارای سنسور ECONAVI، دارای سنسور AUTOCOMFORT، دارای حالت رطوبت گیری محیط، امکان کنترل دستی جهت جریان هوای افقی اشاره کرد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.