آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/02/24
وضعیت:

کولر گازی 24000 پاناسونیک مدل CS-PC24UKF

 

اسپلیت سرد 

 

پاناسونیک یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی تولید لوازم خانگی است و تقریبا بیشتر ما با محصولات این شرکت آشنا هستیم.این شرکت پیشرو در زمینه ی ساخت کولر های گازی بوده و محصولات خود را با کیفیت و امکانات زیاد میسازد .این کولر تنها دارای ظرفیت سرمایشی است که برای مناطق گرم طراحی شده است بنابراین باید از مقاومت زیادی برخوردار باشد.

کولر گازی پاناسونیک مدل CS-PC24UKF با ظرفیت 24000BTU دارای طراحی دو تکه پنل بیرونی و پنل دیواری با عملکرد سرد کننده بوده که هوایی خنک و مطبوع را برای محیط زندگی شما به ارمغان می آورد. این دستگاه دارای کمپرسور از نوع اسکرول - روتاری بوده و با گاز خنک کننده R22 به مقدار 1200 گرم عمل می کند. دارای 3 سرعت فن و فن عملیات به صورت خودکار میباشد. کنترل ریزپردازنده به طور خودکار سرعت فن را به بالا،متوسط،پایین مطابق درجه حرارت اتاق برای جریان هوای عالی تنظیم می کند. این کولر با رده انرژی A عملکردی بهینه داشته باشد و مصرف برق را تا حد زیادی کاهش دهد و میتواند فضایی در حدود 100 متر را به راحتی تحت پوشش قرار دهد 

پاناسونیک دارای ظرفیت سرمایشی 24000 با تولید صدای کم حدود 43 دسی بل مزاحمتی برای آرامش شما ایجاد نخواهد کرد. حداکثر طول لوله کشی مجاز برای این کولر 25 متر بوده. در ضمن نمایشگر موجود روی پنل میزان دمای محیط و امکان تنظیم تایمر کارکرد ، کنترل از راه دور تمام اتوماتیک برای تنظیم و تعیین دما را به شما خواهد داد و امکان کنترل دستی جهت جریان هوای افقی موجب سهولت در استفاده و انجام تنظیمات دلخواه شما می گردد. این کولر مخصوص مناطق تروپیکال و یا همان حاره ی با موتور T3ساخته شده است و میتواند تا دمای 55 در جه نیز به راحتی دوام آورده و کارایی خود را حفظ میکند.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.