کولر گازی 24000 وست پوینت مدل WESTPOINT WSM-2414.TRK

 

اسپیلت سرد

 

کولرهای گازی از جمله پرکاربرد ترین سیستم های تهویه مطبوع در دنیا می باشند. این دستگاه ها با استفاده از انرژی برق کار می کنند ولی چون به مانند یخچال های خانگی، مکانیسم عمل آنها بر پایه خواص فیزیکی گازهای CFC می باشد، در ایران با نام “کولر گازی” شهرت یافته اند.

کولرگازی 24000 وست پوینت با توان مصرفی 3600 وات دارای کمپرسور از نوع پیستونی بوده و مناسب برای مناطق گرم و حاره ای می باشد که دارای کیفیت بالا و فناوری های عالی در ساخت است . کولرگازی وست پوینت دارای ظرفیت سرمایشی 24000 با قدرت 2335 وات می باشد که با تولید صدای کم حدود 43 دسی بل مزاحمتی برای آرامش شما ایجاد نخواهد کرد.

این کولرگازی دارای کارکرد سرمایشی است که هوایی خنک و مطبوع را برای محیط زندگی شما به ارمغان می آورد. از گاز خنک کننده 22 R به عنوان گاز مبرد استفاده می شود که توانایی کولر را در امر سرمایش و تهویه چند برابر می کند . شایان ذکر است این اسپیلت با رده انرژی A عملکردی بهینه داشته و مصرف برق را تا حد زیادی کاهش دهد. . یکی از ویژگی های چشمگیر می توان به حداکثر طول لوله کشی مجاز این کولر 20 متر و موتور خارجی مجهز به درجه حفاظت IP24 در برابر گرد و خاک و رطوبت می باشد اشاره کرد.

کولرگازی از دو قسمت تشکیل شده است یک قسمت که شامل پنل بیرونی است که در فضای بیرون از خانه باید روی پایه های مخصوص نصب شود و قسمت دیگر پنل داخلی که در فضای داخل خانه قرار میگیرد.

یکی از مهمترین ویژگی و توانایی های هر کولرگازی میزان قدرت پرتاب باد و توانایی هدایت جریان هوای خنک است . میزان جریان هوای دستگاه در سه حالت کارکرد 940، 1000 و 1050 متر مکعب در ساعت قابل تنظیم است . میزان پرتاب باد به میزان قدرت موتور و نوع موتور بستگی دارد و هرچه قدرت موتور بالاتر باشد میزان پرتاب باد خنک هوای کولرگازی نیز بالاتر است .. منظور از پرتاب جریان باد کولر اینست که هوای خنک را تا این فاصله به صورت کاملا نرم و یکدست ارسال و پخش می کند و شما با قرار گرفتن در این فاصله می توانید جریانی آرام و یک دست از هوای سرد را در اطراف خود حس کنید .

این کولر دارای کنترل از راه دور بوده که در هر جای اتاق دسترسی به کم و زیاد کردن دمای دستگاه را موجب میشود. نمایشگر موجود روی پنل میزان دمای محیط و امکان تنظیم تایمر کارکرد را به شما خواهد داد.

 

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.