آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/02/24
وضعیت:

بدنه‌ ی سرخ کن دلونگی مدل FH1394 طراحی جالبی دارد و از پلاستیک بسیار باکیفیت و مرغوب ساخته‌ شده است. در طراحی بدنه، سه رنگ سفید و سیاه و خاکستری به ‌کار رفته است و دکمه‌های کنترلی در قسمت سفید جای گرفته‌ اند.

قسمتی از در سرخ کن دلونگی مدل FH1394 از پلاستیک شفاف به رنگ تیره ساخته شده است تا بتوان مواد غذایی را هنگام سرخ‌ شدن مشاهده کرد. شاید یکی از ضعف‌ های سرخ کن دلونگی مدل FH1394، نداشتن چراغ داخلی باشد و با اینکه قسمتی از در ظرف شفاف است، سرخ‌ شدن موادغذایی در آن به‌ خوبی دیده نمی‌ شود. قسمت شفاف در را بعد از هر بار طبخ می‌توان خارج کرد و شست. 

ظرف داخلی سرخ کن دلونگی مدل FH1394 از سرامیک ساخته شده که سبک و نچسب و ضدخش است. ظرفیت ظرف داخلی زیاد است و حجم زیادی از موادغذایی را می‌توان در سرخ کن دلونگی مدل FH1394 طبخ کرد. داخل ظرف یک پارویی پلاستیکی قرار دارد که می‌توان در طبخ غذا هایی که نیاز به هم‌ خوردن ندارند، این قطعه را خارج کرد.

 این پارویی ساخته‌ شده از پلاستیک است و بعد از گذشت مدتی استفاده، ظاهر کثیفی پیدا می‌ کند. در زیر سرخ کن دلونگی مدل FH1394 پایه‌ های ضد لغزش قرار دارد و دکمه‌ی قطع برق سرخ کن دلونگی نیز در سمت چپ و در جایی دور‌ از دسترس قرار دارد تا در هر زمان بدون بیرون‌ کشیدن دو شاخه‌ی سرخ کن از پریز بتوان برق آن را به‌طور کامل قطع کرد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.