۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان
ارسال رایگان به سراسر کشور
ارسال رایگان به سراسر کشور

 معرفی و بررسی سرخ کن فیلیپس سری Daily Collection مدل HD9216

سرخ کن فیلیپس  مدل HD9216 یکی از سرخ‌کن‌های خاص برند فیلیپس است زیرا علاوه بر دارا بودن امکانات عمومی مخصوص سرخ‌کن‌ها، دارای امکانات اختصاصی نیز هست. این محصول همچنین از فناوری‌های جدیدی پشتیبانی می‌کند که باعث خاص بودن airfryer philips hd9216 می‌شود. یکی از فناوری‌هایی که پشتیبانی می‌کند، جریان سریع هوا  می‌باشد که باعث سرخ شدن سریع‌تر و بهتر غذاها می‌شود. نحوه کارکرد این تکنولوژی به این صورت است که به طور پیوسته یک جریان هوای گرم با سرعت زیاد از روی مواد داخل دستگاه عبور می‌کند و همین مورد بهتر سرخ شدن را برای شما به ارمغان می‌آورد. این محصول دارای زنگ هشدار آماده شدن غذا، ولوم تنظیم حرارت و زمان و نرم‌افزاری راهنما برای سیستم عامل اندروید و ios نیز می‌باشد.

محصول HD9216 دارای فیلتر‌های داخلی است که از بو گرفتن مواد داخل دستگاه جلوگیری می‌کند و این یک مزیت برای شما به حساب می‌آید. زیرا مواد غذایی مختلف، هنگام سرخ شدن بوهای متفاوتی را منتشر می‌کنند و ممکن است دستگاه بو بگیرد که می‌تواند به شما احساس ناخوشایندی هنگام سرخ کردن و یا حتی هنگام سرو غذا بدهد. این قابلیت اهمیت قابل توجه برند فیلیپس به مشتری را نشان می‌دهد. سرخ کن فیلیپس  مدل HD9216 دارای یک سبد سرخ‌کن نچسب است که قابل شتسشو نیز است. این قابلیت برای خانم‌های خانه‌دار و تمام کسانی که با این سرخ‌کن کار می‌کنند، بسیار قابل توجه و مفید است. زیرا به آن‌ها کمک می‌کند تا هنگام شتسشو راحت‌تر باشند و وقت کمتری صرف کنند.

شرکت سازنده اصلی این محصول برند فیلیپس هلندی می‌باشد که کیفیت محصولاتش زبانزد و معروف است و نیازی به توضیح و معرفی بیشتر ندارد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.