۳,۵۰۰,۰۰۰ ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
9%
ارسال رایگان به سراسر کشور
ارسال رایگان به سراسر کشور

معرفی و بررسی سرخ کن فیلیپس مدل HD9218/51
 

سرخ کن فیلیپس 51/HD 9218 یکی از  محصولات منحصر به فرد و کاربردی می‌باشد. سازنده این محصول شرکت فیلیپس است که به تولید محصولات جذاب و منحصر به فرد مشهور است. توان 1450 واتی این محصول به شما این اجازه را می‌دهد تا بتوانید انواع موادغذایی مثل مرغ، گوشت و سبزیجات را سرخ یا حتی بریان کنید و از طعم لذیذ آن‌ها لذت ببرید. ساخته شدن بدنه این سرخ کن از پلاستیک باعث می‌شود تا در هنگام کار کردن با سرخ‌کن به هیچ وجه بدنه آن داغ نشود.

سازنده این محصول در airfryer philips hd9218 از فناوری انحصاری گردش سه بعدی استفاده کرده است. این فناوری باعث گردش هوای گرم در تمام قسمت‌های سرخ‌کن می‌شود. این قابلیت به شما این اطمینان را می‌دهد که مواد غذایی داخل دستگاه به طور کامل و یکدست سرخ یا بریان شده‌اند. طراحی منحصر به فرد این دستگاه باعث شده است تا در هنگام سرخ‌کردن بوی کمتری را در فضا منتشر کند. مزیت دیگر این دستگاه استفاده کمتر از 80 درصدی آن از روغن می‌باشد که باعث می‌شود تا غذاها چربی کمتری جذب کنند و از ابتلای مشتریان به اضافه وزن و بیماری قلبی جلوگیری می‌کند. این مزیت همچنین باعث می‌شود که طعم غذاها بسیار لذیذتر و خوش مزه‌تر شوند.

این محصول دارای ولومی است که شما می‌توانید با استفاده از آن مدت زمان سرخ کردن را با توجه به نوع موادغذایی  تنظیم کنید، زیرا مدت زمان سرخ شدن برای مواد مختلف متفاوت می‌باشد. این دستگاه با سیستم قطع کن خودکار 30 دقیقه‌ای به شما اطمینان می‌دهد که حتی در صورت فراموشی شما، سرخ کن به طور خودکار در موقع مناسب  متوقف می‌شود تا مواد غذایی شما نسوزد یا از بین نرود.

 

 

 

 

سایر محصولات پیشنهادی


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.