آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
وضعیت:

سرخ کن تفال مدل AH9600 از لوازم ضروری در هر آشپزخانه نیست اما اگر مدتی از آن استفاده کنید قطعا از لوازم ضروری آشپزخانه‌ تان خواهد شد. علاوه‌ بر‌ این سبک زندگی شما را تغییر خواهد داد و وضعیت سلامت شما را بهبود خواهد بخشید.

سرخ کن تفال مدل AH9600 با بهره گیری از جریان هوای دوگانه و با مصرف کمترین میزان روغن پخت کامل انواع مواد غذایی را به همراه دارد. در واقع جریان هوای داغ به لایه های داخلی مواد غذایی نفوذ کرده و باعث مغز پخت شدن مواد شده همچنین لایه بیرونی مواد را ترد و خوشمزه می‌کند. 

همچنین غذاهای سرخ شده با اکتی فرای در مقایسه با انواع طبخ شده در سرخ‌کن‌های معمولی که مقادیر زیادی روغن به‌خود جذب کرده‌اند، بسیار سالم‌تر هستند. یکی دیگر از خواص این سرخ کن عالی به‌واسطه داشتن تکنولوژی نوآورانه، جلوگیری از پخش بوی حاصل از پختن مواد غذایی است و از انتشار آن در محیط خانه جلوگیری می‌کند. 

این سرخ‌کن تفال قادر است با استفاده از فناوری Dual Motion این شرکت، موادغذایی را به‌سرعت سرخ کند و یکنواختی شگفت‌آوری را برای مواد درحال سرخ‌شدن به ارمغان آورد.  این سرخ‌کن دارای اپلیکیشنی است که با استفاده از آن می‌توانید از دستور و آموزش پخت بیش از 300 نوع ماده غذایی متنوع برخودار شوید.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.