آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
وضعیت:

معرفی و بررسی سرخ کن تفال مدل EY201

سرخ کن تفال مدل EY201 یکی از کاربردی‌ترین سرخ‌کن‌های برند تفال است. محصول Air Fryer Tefal EY201 علاوه بر سرخ‌کردن، دارای قابلیت گریل‌کردن و  پخت کبابی را نیز دارد که باعث افزایش دایره کاربرد این محصول شده است. جنس دیواره داخلی محصول EY201 عایق حرارتی می‌باشد که هم باعث افزایش کارایی محصول می‌شود و هم از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند، زیرا با عدم خروج حرارت از محفظه داخلی سرخ‌کن، مدت استفاده شما از آن بهینه می‌شود که همین امر باعث افزایش کارایی و طول عمر محصول در طولانی مدت می‌شود. از طرفی دیگر با عدم اتلاف انرژی میزان انرژی مصرفی شما کاهش می‌یابد که منجر به کاهش هزینه‌های اقتصادی مربوط به آن می‌شود. این دو مورد نشان داد که برند تفال محصولاتش را با چه دقت و ظرافتی می‌سازد تا هم بتواند دوام و پایداری بیشتری به آن‌ها ببخشد و از طرفی دیگر بتواند هزینه‌های مشتری را نیز با  ساخت دستگاه به حداقل برساند که جای تقدیر بسیار دارد. این محصول دارای ظرفیت 4.2 لیتری و معادل 6 نفر  می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید در مدت کمتر غذای بیشتری را برای خانواده، دوستان یا مشتریان خود آماده نمایید.

سرخ کن تفال مدل EY201 به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید دمای دستگاه را سرخ کنید، محدوده‌ای که شما می‌توانید، دما را کنترل کنید، بین 80 تا 200 درجه سانتی‌گراد می‌باشد که باعث کاهش محدودیت‌های شما می‌شود. محصول EY201 دارای سیستم قطع خودکار می‌باشد و به شما از جهت خاموش شدن دستگاه و عدم افت کارایی آن اطمینان کامل را می‌دهد و خیال شما را از این بابت راحت می‌کند.

برند تفال سازنده اصلی این محصول فرانسوی می‌باشد. کیفیت محصولات فرانسوی و بخصوص تفال در نزد همگان مشهود و زبانزد می‌باشد و نیازی به توضیحی ندارد.


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.