آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/02/24
وضعیت:

معرفی و بررسی کتری برقی 2 لیتری براون مدل WK300

کتری برقی براون مدل WK300 به شما کمک می‌ کند تا بتوانید راحت ‌تر و سریع ‌تر آب جوش مصرفی خود را آماده کنید. این کتری یکی از محصولات جذاب و مقرون به صرفه این برند می ‌باشد و دارای امکاناتی زیادی است. محصول  electric kettle braun WK300 دارای صافی دهانه کتری است که به شما کمک می‌کند تا از ورود ناخالصی‌های آب به نوشیدنی خودتان جلوگیری کنید. این قابلیت کمک می‌کند تا نوشیدنی شما دارای رنگ بهتر و شفاف تری باشد و همچنین از آسیب دیدن سلامتی شما به دلیل ورود ناخالصی ها جلوگیری می‌نماید. سیستم ایمنی چهارگانه و قابلیت خاموشی خودکار این کتری باعث اطمینان شما از کتری و خاموشی به موقع آن می‌‌گردد.

محصول WK300 دارای قابلیت جدا شدن کتری از پایه است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید راحت‌ تر و سریع‌ تر کتری خودتان را از آب پر کنید و آب جوش مصرفی خودتان را آماده نمایید. این قابلیت نشان می‌دهد که برند براون چقدر به مشتری و کاهش زمان مصرفی آن اهمیت می ‌دهد و سعی می‌ کند تا هر چه می‌‌تواند زمان مصرفی را کاهش دهد. این محصول دارای قابلیت چرخش 360 درجه و چراغ نمایشگر نیز می‌باشد.

کتری برقی براون مدل WK300 دارای ظرفیت 2 لیتر است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید با یکبار استفاده از کتری، کل آب جوش مصرفی خودتان را آماده کنید. نمایشگر میزان آب این کتری به شما کمک می‌کند تا بتوانید متوجه میزان آب موجود در کتری بشوید و میزان مصرف آب خود را بهینه نمایید. این قابلیت همچنین کمک می‌کند تا هم از آسیب دیدن کتری در بلند مدت جلوگیری شود و هم میزان هزینه آب شما کاهش یابد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.