آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
وضعیت:

 معرفی و بررسی اسپرسوساز دلونگی BCO420

اسپرسوساز دلونگی BCO420 یک دستگاه مناسب جهت تهیه قهوه فرانسه، اسپرسو و کاپوچینو می‌باشد. کشور سازنده coffee makers delonghi bco420 ایتالیا است.  دستکاه‌های قهوه‌ساز،  اصلی‌ترین تولید شرکت دلونگی است و به نوعی قلب تپنده این شرکت به شمار می‌آید، به همین دلیل آن‌ها سعی کرده‌اند که این دستگاه‌ها را با امکانات و کیفیت بالا بسازند تا اعتبار خودشان حفظ کنند و فروششان را افزایش دهند. 

 بدنه این  اسپرسوساز BCO420 از استیل ساخته شده است تا بتواند در مقابل ضربه‌های یا فشارهای احتمالی مقاومت کند و به راحتی آسیب فیزیکی نبیند. در این دستگاه برای بهبود و حفظ طعم قهوه امکاناتی بسیاری قرار داده شده است. به عنوان نمونه صفحه گرم کننده تعبیه شده است تا با داغ کردن فنجان قبل از سرو قهوه طعم بهتری را به قهوه بدهد. اسپرسوساز delonghi bco420 دارای توان مصرفی 1750 وات است. با وجود امکان تهیه آب جوش و کف شیر توسط خود دستگاه، زمان تهیه قهوه کاهش یافته است و سرعت و راحتی افزایش پیدا کرده است. در کنار این اسپرسو ساز یک دستگیره تعبیه شده است که شما می‌توانید با کشیدن آن به مخزن آب و قهوه فرانسه دست پیدا کنید و از آن‌ها استفاده کنید. در مخزن قهوه فرانسه یک فیلتر سه گوش قرار داده شده است که شما می‌‌توانید با پر کردن این مخزن 10 فنجان قهوه فرانسه تهیه نمایید .

شما می‌توانید از قسمت چپ این دستگاه به اسپرسوساز آن دست پیدا کنید. اسپرسوساز دو نازل دارد که نزدیک به هم قرار دارند و می‌توان با استفاده آن‌ها تا دو فنجان اسپرسو تهیه کرد. این دستگاه همچنین دارای یک سینی چکه گیر است که از چکه کردن بر روی زمین در هنگام تهیه قهوه جلوگیری می‌کند. این سینی از دو قسمت تشکیل شده است که سمت راست مخصوص قهوه فرانسه و سمت چپ برای بقیه فرآیندهایی است که با این دستگاه انجام می‌شود.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.