۵,۲۰۰,۰۰۰ ۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
7%
ارسال رایگان به سراسر کشور
ارسال رایگان به سراسر کشور

نقد و بررسی اسپرسوساز دلونگی مدل BCO421

 اسپرسوساز دلونگی BCO421 دستگاهی با کیفیت و با عمر بالا جهت استفاده می‌باشد. طراحی coffee makers delonghi bco421 بسیار زیبا و جذب کننده است. همچنین بدنه این محصول را از استیل ساخته‌اند تا دوام و پایداری آن را بالا ببرند و از زنگ زدن آن جلوگیری کنند.  شما می‌توانید با استفاده از این دستکاه  قهوه اسپرسو، فرانسه و کاپوچینو را آماده کنید و از نوشیدن آن‌ها لذت ببرید. جهت تهیه قهوه فرانسه در سمت چپ این دستگاه یک مخزن آب تعبیه شده است تا به شما در آماده‌سازی آسان و راحت آن کمک کند.

این دستگاه دارای دو نازل خروجی و تمپر  برای آماده‌سازی اسپرسو است. همچنین اسپرسوساز دلونگی BCO421  به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید، 10 لیوان قهوه را با استفاده سیسنم گرم‌کننده، داغ نگه دارید. این محصول دارای سیستم تهیه کف شیر و آب جوش می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا با استفاده از آن بتوانید به صورت حرفه‌ای قهوه خود را آماده کنید. سازنده در این دستگاه برای درست‌کردن کاپوچینو یک فیلتر خامه گیر برای شما تعبیه کرده‌ است تا بتواند به شما در جهت آماده‌سازی سریع کاپوچینو کمک کند.

مزیت دیگر این دستگاه سیستم قطره گیر است که باعث می‌شود تا سیستم در هنگام فعالیت چکه نکند. سینی این اسپرسو ساز به شما برای نگه داشتن لیوان‌ها در هنگام پرکردن آن‌ها کمک می‌کند. فیلتر تصفیه آب این محصول به شما کمک می‌کند تا هنگام درست کردن قهوه، کلر و مواد اضافی آب را جدا کنید و از آبی شفاف و بدون هیچگونه ماده اضافی برای آماده‌سازی قهوه استفاده کنید. جهت جوشاندن آب یک مخزن 1.2 لیتری در کنار این دستگاه تعبیه شده است تا شما بتوانید در زمان کمتر، آب جوش مورد استفاده خود را آماده نمایید.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.