آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
وضعیت:

نقد و بررسی قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447

قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447 یکی از قهوه‌ ساز‌های کاربردی و مفید بازار است. محصول Coffee Maker PHilips HD7447  دارای قابلیت نمایشگر سطح آب است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید به اندازه مصرف در مخزن این قهوه‌ساز آب پرکنید و در مصرف این ماده حیاتی صرفه‌جویی نمایید. این قابلیت باعث می‌شود تا هزینه‌های شما بابت مصرف آب کاهش یابد که این مزیت آن را به یک محصول مقرون به صرفه و مناسب تبدیل کرده است. محصول HD7447 دارای توان مصرفی 920 وات می‌باشد. برند فیلیپس بدنه این محصول را از پلاستیک با کیفیت ساخته است تا بتواند، زیبایی را در کنار دوام و پایداری به شما هدیه کند. فیلتر‌های این قهوه‌ساز قابل تعویض می‌باشند که این قابلیت می‌تواند از سلامت شما محافظت کند و شما را از گزند بیماری‌ها دور نگه دارد. این مورد اهمیت سلامت مشتری برای برند فیلیپس را نشان می‌دهد که جای تقدیر بسیاری دارد.

قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447 دارای ظرفیت 1.2 لیتری است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید تا تعداد 15 فنجان قهوه را در یکبار استفاده از دستگاه آماده کنید. این قابلیت HD7447 برای خانواده‌های پرجمعیت بسیار مهم و قابل اهمیت است، زیرا به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بتوانند با یکبار مصرف برق و استفاده از دستگاه به نیاز خود دست یابند که این مورد هم از نظر اقتصادی به صرفه است و هم کار آن‌ها را برای استفاده راحت‌تر کرده است. وزن این محصول بسیار مناسب و کاربردی است و شما می‌توانید آن را به راحتی حمل کنید.

این محصول توسط کمپانی فیلیپس ساخته شده است که این مورد تمام نگرانی‌های شما بابت کارایی محصول را از بین می‌برد وشما می‌توانید با خیال راحت آن را خریداری و استفاده کنید.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.