آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
وضعیت:

هیتر برقی وسیله‌ای است که جریان الکتریکی را پس از دریافت از پریز برق به گرما تبدیل می‌نماید؛ گرمای به دست آمده به وسیله‌ی عبور جریان از موادی که از مقاومت الکتریکی بسیار بالایی برخوردار هستند تولید می‌گردد.

در فصل سرد زمستان، بسیاری از کارمندان ادارات که در دفتر های بزرگی کار می‌ کنند و تجهیزات گرمایش اولیه قابلیت گرم کردن کامل محیط آنجا را ندارد، قادرند تا از هیترهای برقی برای گرم کردن دفتر خود استفاده کنند؛ همچنین بسیاری از افراد، این وسیله‌ی گرمایشی را روی میزشان قرار می‌دهند تا هنگام نوشتن و تایپ کردن و یا کار با کامپیوتر و لپ تاپ، انگشتان دستشان همچنان گرم باقی بمانند.

 بخاری برقی رومیزی نوا مدل NH-1203F به طور معمول در مناطقی مورد استفاده قرار می‌گیرد که فاقد گاز هستند اما همچنین می‌ توان در مناطق دارای گاز به عنوان وسیله‌ی گرمایشی اولیه یا ثانویه (در مواردی که وسیله‌ی گرمایشی اصلی نظیر شوفاژ، به تنهایی قابلیت گرم کردن محدوده‌ی مورد نظر را نداشته باشد.) از آن‌ استفاده کرد.

فن هیتر برقی نوا مدل NH-1203F دارای توانی میان 1000 تا 2000 وات است که بسته به میزان گرمای خروجی دستگاه، متغیر خواهد بود؛ همچنین ابعاد کوچک این دستگاه، امکان قرار دادن آن را در هر موقعیتی فراهم می‌کند.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.