ماشین ظرفشویی بکو  مدل dfn28320

 

ماشین ظرفشویی dfn28320 ساخت شرکت بکوست که از امکانات و طراحی زیبایی برخوردارست. بکو ماشین ظرفشویی dfn28320 را در ظرفیت 13 نفره تولید نموده که می تواند بهترین استفاده را در خانواد ه های متوسط و پر جمعیت داشته باشد. dfn28320 از امکانات خاصی بهره می برد که شستشوی ظروف را آسان ساخته و به کمک آن ها در کنار شستشویی تمیز و پاکیزه در مصرف آب و انرژی صرفه جویی به عمل می آید. بکو ماشین ظرفشویی dfn28320 را به برچسب انرژی a++ مجهز کرده است که نشان از مصرف پایین انرژی است و می تواند انتخاب عالی برای افرادی که به مصرف انرژی بسیار اهمیت می دهند باشد.

ماشین ظرفشویی بکو dfn28320 به صورتی طراحی شده که در هنگام شستشو تنها 6 لیتر آب را مورد استفاده قرار خواهد داد و مصرف آاب را به میزان 15% کاهش خواهد داد. فناوری EcoSmart همان امکانی است که بکو برای صرفه جویی اب در ماشین ظرفشویی dfn28320 به کار برده است و با وجود آن آب مصرفی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. از مهمترین قابلیت های به کار رفته در این ظرفشویی بکو می توان قابلیت شستشو با بخار SteamGlos را نام برد که به وسیله ی ان در داخل ظرفشویی بخار تولید خواهد شد و به دلیل شستشو با بخار تمامی لکه ها به خوبی از بین می روند و ظروف کاملا تمیز و بهداشتی شسته خواهد شد.

از دیگر امکانات به کار رفته در ماشین ظرفشویی 13 نفره بکو dfn28320 می توان قابلیت نیمه بار را نام برد که به وسیله ی آن در زمانی که ظروف کم هستند می توانید ان ها را در یک طرف ظرفشویی قرار دهید و با فعال کردن این امکان با مصرف کم ترین میزان انرژی و اب ان ها را به خوبی شستشو دهید. بکو در ماشین ظرفشویی 13 نفره dfn28320 تعدادی برنامه ی متنوع را طراحی نموده تا در هنگام انتخاب برنامه ها دست کاربران باز باشد و بتوانند بهترین برنامه را با توجه به میزان کثیفی ظروف برگزینند. با وجود قابلیت 24 ساعته می توان ظروف را داخل ظرفشویی قرار داد و با انتخاب این قابلیت شستن ان ها را تا 24 ساعت به تاخیر بیندازید.

طراحی و ساختار ماشین ظرفشویی dfn28320

یکی از پارامترهای مهم خرید ماشین ظرفشویی طراحی آن می باشد که بیشتر انتخاب یک مدل به آن بستگی دارد. این ظرفشویی 13 نفره بکو با طراحی یکدست و زیبایش بر شیک بودن اشپزخانه می افزاید و ظاهری مدرن را به وجود خواهد اورد. ماشین ظرفشویی بکو dfn28320 در دو رنگ سفید و نقره ای به تولید رسیده است که با در نظر گرفتن رنگ کابینت ها و سایر لوازم خانگی می توان یکی از ان ها را انتخاب کرد.

 بر روی درب ظرفشویی می توان برند بکو را مشاهده نمود و به اصالت و بزرگی این برند پی برد. در قسمت بالای ظرفشویی می توان صفحه نمایش led را مشاهده کرد که برنامه های اجرا شده بر روی ان نمایش داده خواهند شد و می توان از زمان باقی مانده شستشو اطلاع یافت. ماشین ظرفشویی بکو dfn28320 ظرفیت قابل توجهی دارد و می تواند ظروف یک مهمانی را شستشو نماید و برای استفاده خانواده های پرجمعیت مناسب باشد. با باز شدن درب ظرفشویی می توان دو سبد انعطاف پذیر را مشاهده کرد که حجم بالایی از ظروف را در خود جای می دهند و می توان به راحتی آنها را جابه جا نمود. برای نگهداری راحت تر قاشق و چنگال ها یک سبد جداگانه نیز در ماشین ظرفشویی 28320 قرار داده شده است.

برنامه های متنوع شستشو

ماشین ظرفشویی بکو از تعدادی برنامه شستشو بهره می برد که با استفاده از ان ها با توجه به میزان کثیفی ظروف می توانید ظروفی تمیز و بهداشتی را شستشو نمایید. ظرفشویی بکو از 8 برنامه متنوع بهره برده که هر یک از ان ها برای شستشوی نوعی از ظروف به کار می رود و از طریق ان ها می توان خیلی بهتر از دست ظروف را با مصرف پایین انرژی و آب شستشو نمود. از جمله برنامه های طراحی شده در ماشین ظرفشویی بکو dfn28320 می توان برنامه های شستشوی بهداشتی ، شستشوی خودکار، شستشوی اولیه ، شستشو با بخار ، شستشوی اتوماتیک ، شستشوی اقتصادی و شستشوی نیمه بار را نام برد. ماشین ظرفشویی بکو dfn28320 به قابلیت قفل کودک مجهز شده است که با استفاده از ان می توان ظرفشویی را قفل نمود تا در هنگام کارکرد از تغیر ناخواسته ی برنامه ها جلوگیری شود. از امکانات جذاب ماشین ظرفشویی بکو dfn28320 می توان قابلیت شستشو با بخار را نام برد.

بخار تاثیر بسیار بالاتری نسبت به کف دارد و با قدرت بالاتری می توان انواع لکه را از بین ببرد. با وجود این قابلیت ظروف داخل ظرفشویی 13 نفره بکو dfn28320 با استفاده از بخار شسته خواهند شد و لکه های سخت نیز به خوبی از بین می روند. با دارا بودن این برنامه ها در کنار شستشوی بهداشتی و تمیز ظروف مصرف اب و انرژی نیز به میزان قابل توجهی پایین می اید. ماشین ظرفشویی بکو dfn28320 با برخورداری از کمپرسور اینورتر کارایی بسیار بالایی دارد و کم ترین میزان انرژی را به مصرف می رساند به صورتی که به برچسب انرژی a++ مجهز شده است. در کنار مصرف پایین انرژی کمپرسور اینورتر کم ترین میزان صدا را نیز به گوش خواهد رساند.


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.