ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW01B

 

 ظرفشویی مدل SMS46MW01B توسط کمپانی مشهور بوش طراحی و تولید شده است. محصول پیش‌رو دارای ظرفیت شستشوی 14 نفره بوده و موفق به دریافت گواهینامه‌ی بازده انرژی ++A شده است. به علاوه حداکثر صدای خروجی از این دستگاه در حین کار حدود 46 دسی ‌بل بوده و به هیچ وجه سبب اختلال در خواب افراد و آرامش محیط منزل نخواهد شد.

 

ماشین ظرفشویی مدل SMS46MW01B دارای عرض 60 سانتی‌متر ، عمق 60 سانتی‌متر و ارتفاع 85 سانتی‌متر بوده و وزن آن به 53 کیلوگرم می‌رسد. به‌طور کلی این محصول گزینه‌ای ایده ‌آل برای آشپزخانه‌هایی با ابعاد متوسط و یا بزرگ بوده و وزن نسبتا سبک آن ، جا به جایی آسان کالا را فراهم می‌کند. از طرفی کابل 175 سانتی‌متری این محصول از پریز برق تعبیه شده و از فاصله‌ی دور نیز پشتیبانی خواهد کرد.

 

ماشین ظرفشویی مدل SMS46MW01B در کنار بهره ‌مندی از تکنولوژی‌های پیشرفته دارای 6 برنامه‌ی شستشوی اصلی و 3 برنامه‌ی شستشوی ویژه می‌باشد. در ادامه‌ی مطلب هر یک از برنامه‌های شستشوی دستگاه را معرفی و طرز کارکرد آنها را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

 

برنامه های شستشوی اصلی:

 

Intensive 70 °C

Auto 45-65 °C

Eco 50 °C

Silence 50 °C

1h 65 °C

Pre-Rinse

برنامه های شستشوی ویژه:

 

HalfLoad

Intensive Zone

HygienePlus

توضیحات مربوط به نحوه‌ی کارکرد برنامه‌های شستشوی دستگاه:

Intensive 70 °C  :

 

این برنامه گزینه‌ای مناسب جهت شستشوی ظروف پرچرب است. دمای 70 درجه‌ای آب در این حالت به خوبی سطح ظروف را پاکسازی می‌کند.

  Auto 45-65 °C

برنامه ی پیش‌رو به صورت خودکار میزان کثیفی ظروف را شناسایی می‌کند. دمای آب در این برنامه با توجه به میزان کثیفی ظروف ما بین 45 الی 65 درجه ی سانتیگراد متغیر است.

Eco 50 °C:

با انتخاب این برنامه مدت زمان سیکل شستشو افزایش و در استفاده از آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود. دمای آب در این حالت بر روی 50 درجه ی سانتیگراد قرار دارد.

Silence 50 °C:

گزینه‌ای کاربردی برای استفاده از دستگاه در ساعات پایانی شب است. با انتخاب این برنامه میزان صدای خروجی از دستگاه کاهش یافته و ظروف به آرامی شسته می‌شوند.

1h 65 °C:

دستگاه با جریان آب 65 درجه ی سانتی‌گراد و به مدت 1 ساعت ظروف شما را پاکسازی می‌نماید.

Pre-Rinse:

از این برنامه می‌توانید برای خیساندن سطح ظروف بسیار کثیف پیش از انتخاب برنامه‌ی اصلی استفاده نمایید. هم چنین این برنامه می‌تواند برای شستشوی میوه و سبزیجات نیز مورد استفاده قرار گیرد.

HalfLoad:

با انتخاب برنامه‌ی پیش‌رو ، دستگاه با نصف ظرفیت واقعی خود شروع به کار خواهد کرد.

Intensive Zone:

با انتخاب این برنامه ، سبد پایینی به جایگاهی اختصاصی برای شستشوی ظروف بسیار کثیف تبدیل می‌شود. در حالی که به صورت همزمان ظروف نه چندان کثیف در سبدهای بالایی شسته خواهند شد.

HygienePlus:

برنامه ی پیش‌رو ، گزینه‌ای ایده‌آل برای شستن ظروف افراد حساس است. زیرا با طولانی‌تر کردن چرخه‌ی شستشو به خوبی سطح ظروف را از وجود باکتری و بوی نامطبوع پاکسازی خواهد کرد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.