ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW01D

 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW01D دارای ظرفیت بسیار مناسبی است که می تواند تا 13 نفر را پشتیبانی کند این دستگاه با ظرفیت بالایی که داراست می‌تواند در مهمانی‌ها کارها را برای ما آسان‌تر کند. حتی شستن ظروف در خانواده‌های پرجمعیت با این ظرفشویی، دیگر دغدغه‌ای ایجاد نخواهد کرد.

اکثر افراد رنگ سفید برای لوازم آشپزخانه خود می‌پسندند مدل SMS46MW01D از رنگ سفید برخودار بوده و به راحتی با هر دکوراسیونی ترکیب خواهد شد.

 

شاید اولین نگرانی افراد که پس از تصمیم‌گیری برای خرید ظرفشویی برایشان به وجود می‌آید مصرف آب و انرژی است اما باید گفت شرکت بوش با بکارگیری تکنولوژی‌های مختلف همواره سعی داشته تا لوازم برقی را ارائه کند که دوستدار محیط زیست و منابع انرژی باشند. ظرفشویی سفید بوش مدل SMS46MW01D نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از برچسب مصرف انرژی A++ برخوردار می‌باشد همچنین مصرف آب 6.5 لیتری در هر سیکل استاندار شستشو، سبب شده تا این دستگاه هم برای مصرف کننده مقرون به صرفه گردد و هم در منابع آب و انرژی بهینه عمل کند.

 

یکی دیگر از قابلیت‌های مهم این مدل کارکرد بدون صداست که به لطف موتور Eco Silence Drive محیا شده است به طوری که در زمان عملکرد تنها 46 دسی‌بل صدا تولید می‌کند. ویژگی کم صدا بودن سبب می‌شود که سکوت و آرامش خانه شما در زمان شستشوی ظروف بر هم نخورده و از سویی دیگر در هر ساعتی از شبانه روز بتوانید این دستگاه را مورد استفاده قرار دهید.

سایر امکانات این ظرفشویی 13 نفره بوش

این ظرفشویی بوش دارای شش برنامه اصلی شستشو و همچنین سه برنامه ویژه، برای انواع ظروف است که آن را کارآمدتر می کند. در واقع با توجه به ظرف‌های کثیف که درون دستگاه قرار داده‌اید می‌توانید یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید و یا برای داشتن نتایج بهتر از میان برنامه‌های ویژه نیز گزینه مناسب را فعال نمایید.

حسگر بار:

از ویژگی دیگر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW01D می‌توان به حسگر بار آن اشاره کرد، این حسگر وظیفه کنترل تعداد ظروف قرار گرفته در دستگاه را دارد تا با سنجش تعداد و کثیفی ظرف‌ها میزان آب مورد نیاز را استفاده نماید.

 

خشک کن قدرتمند:

خشک کن این مدل از فناوری Perfect Dry بهره برده است. برای آن که ظرف‌ها را بدون حتی یک قطره آب مورد استفاده قرار دهید تنها کافی است پس از انتخاب برنامه اصلی شستشو گزینه خشک کن اضافی یا (Extra Dry) را فعال کنید به این ترتیب ظرف‌هایی کاملا خشک و بدون آب در دسترس خواهید داشت.

 

سیستم ضد نشت آب:

این تکنولوژی هر گونه نشستی در سیستم  را با استفاده از سنسورهای مخصوص در شبانه روز تشخیص خواهد داد و به محض تشخیص جریان آب ورودی را متوقف می‌کند. به این ترتیب خانه و آشپزخانه شما از خسارات ناشی از نشتی آب همیشه در امان خواهد بود.

 

نمایشگر نمک و جلادهنده: همانطور که می‌دانید علاوه‌بر قرص یا مایع شوینده، نمک و جلادهنده نیز در ظرفشویی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند که نمک ظرفشویی سختی آب را بر طرف کرده و از ایجاد خش  بر روی ظروف کریستال و شیشه جلوگیری می‌کند. جلادهنده نیز برای براق شدن ظرف‌ها کارایی خواهد داشت. بر روی صفحه نمایشگر این مدل دو چراغ مجزا برای هر یک از این مواد در نظر گرفته شده که در صورت اتمام روشن می‌شوند و خالی بودن مخزن مربوطه را به مصرف کننده هشدار خواهند داد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.