ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW03E

 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW03E فوق از جمله ظرفشویی‌های سری 4 مبله بوش است که با ظرفیت بسیار خوب 14 نفره و وزن 51 کیلوگرم یکی از بهترین انتخاب‌ها برای خانواده‌های با جمعیت متوسط به بالا است که بدون نیاز به تغییر و دستکاری در آشپزخانه، می‌توانند از آن استفاده کنند. ابعاد این ظرفشویی شامل عرض و عمق 60 سانتی متر و ارتفاع 84.5 سانتی متر است. این ظرفشویی دارای برچسب مصرف انرژی ++A بوده و کلاس بهره وری انرژی خشک کن آن A می‌باشد. میزان صدای تولید شده این ظرفشویی سفید بوش به هنگام کار 44 دسی بل می‌باشد. میزان مصرف انرژی آن 0.93 کیلو وات ساعت و میزان مصرف انرژی سالیانه آن 266 کیلو وات ساعت، میزان مصرف آب آن 9.5 لیتر و میزان مصرف آب سالیانه آن 2660 لیتر می‌باشد.

 

مشخصات فنی این ظرفشویی سفید بوش

 

این ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS46MW03E دارای موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی (BLDC) است که وجود این موتور طول عمر دستگاه را تا سالیان طولانی افزایش می‌دهد. از طرف دیگر عایق بندی بسیار خوب بدنه این ظرفشویی با استفاده از چندین لایه عایق صدا، باعث می‌شود دستگاه به هنگام کار کمترین میزان صدا و لرزش را به بیرون انتقال دهد.

 

تکنولوژی Detergent Automation در این ظرفشویی به طور هوشمند عمل کرده و با تشخیص میزان حجم ظروف، میزان مواد شوینده برای بهترین نتیجه شستشو و آبکشی را تنظیم می‌کند.

 

سیستم DosageAssist در این ظرفشویی، سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی می‌باشد که ایده آل‌ترین ترکیب شستشو را برای هر بار شستشو با توجه به کثیفی ظروف انتخاب می‌کند.

 

تکنولوژی Aqua Sensor حسگر میزان آب می باشد بدین صورت که در مرحله اول آبکشی میزان کثیفی را تشخیص داده و تعیین می‌کند که آیا برای دور اصلی شستشو نیاز به آب اضافی است یا نه. بدین ترتیب در هر بار انجام کار تا 20 درصد صرفه جویی در مصرف آب به همراه خواهد داشت.

 

تکنولوژی Load Sensor یا حسگر تشخیص تعداد ظروف، با توجه به وزن ظروف داخل دستگاه بطور هوشمند میزان درست آب را مصرف می‌کند. بنابراین اگر تعداد ظروف شما کمتر باشد، آب کمتری نیز توسط دستگاه مصرف خواهد شد.

 

تکنولوژی Active Water در این ظرفشویی باعث می‌شود دستگاه بطور هوشمند عمل کرده و با پاشش آب مناسب، در هر شستشو آب کمتری را با عملکرد بهتر مصرف نماید و بدین ترتیب در مصرف آب و انرژی صرفه جویی بسیار خوبی ایجاد می‌کند.

سیستم Aqua Stop یکی دیگر از سیستم های موجود در این ظرفشویی است که با استفاده از سنسورهای تعبیه شده در کف دستگاه، در صورت نشت آب در هر جایی از ظرفشویی، آب را قطع کرده و امنیت دستگاه را حفظ می‌کند. 

تکنولوژی Heat Exchanger در این ظرفشویی باعث می‌شود انرژی حرارتی ایجاد شده در دوره اصلی شستشو ذخیره شده تا از آن برای گرم کردن آب آبکشی استفاده شود در نتیجه با صرفه جویی در مصرف انرژی، احتمال ترک خوردن و شکستن ظروف را از بین می برد.

 

برنامه‌های شستشوی این ظرفشویی بوش

این دستگاه دارای 6 برنامه شستشوی اصلی و 3 برنامه ویژه می‌باشد.

 

برنامه‌های شستشوی اصلی:

شستشوی شدید 70 درجه

خودکار 45-65 درجه

اقتصادی 50 درجه

ظریف 40 درجه

یک ساعته 65 درجه

پیش شستشو

از دیگر گزینه‌های شست و شوی ویژه و جالب توجه این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

برنامه‌های شستشوی ویژه:

VarioSpeedPlus (شستشوی سریع)

Hygiene plus (شست و شوی بهداشتی)

extra drying (خشک کردن اضافی)

سایر امکانات این دستگاه

همچنین از دیگر ویژگی‌های فوق العاده این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

قابلیت تنظیم متنوع ارتفاع سبدها با سیستم Vario Flex

برنامه جرم‌گیری دستگاه  Machine Care

سیستم تاخیر در شروع برنامه 1 تا 24 ساعت

سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.