ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW10M

 

 

شرکت بوش با در نظر داشتن نیازهای افراد مختلف ظرفشویی‌های خود را طراحی کرده است تا با تنوع در این محصول بتواند نیازهای آنها را پاسخگو باشد. از مدل‌هایی با برنامه‌های کمتر و ساده‌تر گرفته تا مدل‌های جدید و تعداد برنامه‌های بیشتر به راحتی می‌توان از این دستگاه پر کاربرد استفاده نمود و از شستن ظرف‌های زیاد با دست رها شد. یکی دیگر از محصولات این برند آلمانی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW10M است که از سری 4 ظرفشویی بوش در کشور آلمان ساخته شده است. این ظرفشویی بوش با ظرفیت 13 نفره به خوبی پاسخگوی نیاز خانواده‌های بزرگ و کوچک خواهد بود همچنین در برگزاری مهمانی‌ها بسیار شما را یاری خواهد کرد.

 

این ظرفشویی سفید بوش با داشتن دماهای مختلف شستشو امکانی را برای شما فراهم می‌آورد تا متناسب با چربی ظروف برنامه مناسب را انتخاب نموده و از نتایج شستشو رضایت کافی داشته باشید. همچنین ظرفشویی موردنظر مجهز به سه سبد از جنس استیل ضد زنگ است که می‌توان ظروف بسیاری را درون آن جای داد. از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین ظرف‌ها را با این دستگاه به خوبی می‌توانید بشویید و از شستن آنها با دست رها شوید.

 

موتور ظرفشویی SMS46MW10M، از نوع BLDC و دارای خاصیت Super Silence است که در هنگام عملکرد بسیار کم صدا عمل می‌کند و تنها 44 دسی بل از آن صدا به گوش خواهد رسید با وجود این موتور قدرتمند و فوق‌العاده بی‌صدا شما در هر زمانی می‌توانید ظروف خود را بشویید بدون آن که سکوت و آرامش منزل شما بر هم خورد.

 

با برخورداری از رده انرژی A++ می‌توان گفت این ظرفشویی در حد متوسط از منبع انرژی استفاده می‌کند و مصرف آب آن نیز در هر بار شستشو 6.5لیتر است. لازم به ذکر است مصرف آب این ظرفشویی بر روی برنامه Eco طی 280 متبه شستشوی استاندارد 1792 لیتر می‌باشد.

 

برنامه‌های شستشوی این ظرفشویی بوش

 

برنامه‌های ظرفشویی بوش به برنامه‌های اصلی و ویژه تقسیم می‌شوند که در واقع برنامه‌های ویژه شستشو بعنوان برنامه‌ای کمکی برای رسیدن به نتایج شستشوی بهتر عمل می‌کنند. نحوه عملکرد آنها به این صورت است که ابتدا می‌بایست برنامه اصلی شستشو را انتخاب و سپس برنامه ویژه را به آن افزود. ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS46MW10M دارای 6 برنامه شستشوی اصلی و 3 برنامه ویژه است که به شرح زیر می‌باشند.

 

برنامه‌های اصلی شستشو:

 

Intensive 70

Auto 45-65

Eco 50

Night 50

Quick wash 65

Quick wash 45

برنامه‌های ویژه:

Vario speed plus

Extra dry

Hygiene plus

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.