ماشین ظرفشویی بوش SMS50D08GC

 

 

ماشین ظرفشویی بوش SMS50D08GC از سری 4 ظرفشویی بوش ساخت کشور ترکیه می باشد. این ظرفشویی بوش با ظرفیت 12 نفره به شما امکان شستشو مقدار زیادی ظرف را میدهد.

 

 از ویژگی بارز این ظرفشویی 2 سبد بوش گزینه HalfLoad است که شما همچنین می توانید با نصف ظرفیت دستگاه را به کار بگیرید.

 

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

 

این تکنولوژی نوآورانه عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک بسزایی به محیط زیست می کند. آب و انرژی به صورت هدفمند مصرف می شود. با فن آوری فیلتر بهینه شده در این ماشین ظرفشویی مبله، برای گردش بهتر آب، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر میرود.

 

این ظرفشویی بوش دارای موتور EcoSilence Drive، بسیار آرام بوده و کاملا عایق بندی شده به طوری که در صورت روشن بودن این ظرفشویی 12 نفره بوش تنها 50 دسی‌بل صدا تولید میشود و متوجه روشن بودن ماشین ظرفشویی بوش نخواهید شد.

 

AquaStop: گارانتی مادام العمر در برابر آلودگی آب

 

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم، چنانچه ماشین ظرفشویی bosch شما دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت  از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف دستگاه تعبیه شده است.

 

میزان انرژی مصرفی این ظرفشویی 12 نفره بوش

 

سطح مصرف انرژی +A که میزان انرژی مصرفی این دستگاه حین اجرای برنامه شستشو Eco 50 °C: براساس استاندارد چرخه شستشو 280 كه از آب سرد و یا حالت كم مصرف حین شستشو استفاده می كند، میزان انرژی مصرفی سالانه این دستگاه 290 kwh محاسبه شده است. لازم به ذكر است، میزان واقعی مصرف انرژی؛ تنها براساس نوع استفاده از لوازم خانگی مشخص خواهد شد، میزان انرژی مصرفی حین اجرای برنامه شستشو Eco 50 °C: 1.02 kwh، میزان انرژی مصرفی این دستگاه حین اجرای برنامه شستشو Eco 50 °C: براساس استاندارد چرخه شستشو 280 كه از آب سرد و یا حالت كم مصرف حین شستشو استفاده می كند، میزان انرژی مصرفی این دستگاه سالانه 3300 l محاسبه شده است.

لازم بذكر است، میزان واقعی مصرف انرژی تنها براساس نوع استفاده از لوازم خانگی مشخص خواهد شد و میزان آب مصرفی حین اجرای برنامه شستشو:Eco 50 °C: 11.7 l، اطلاعات مربوط به برنامه ​Eco 50 °C: این برنامه برای شستشوی کارد وچنگال لك شده مناسب است و بهترین عملکرد را به لحاظ مصرف بهینه انرژی و آب دارد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.