ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI02B

 

 

با پیشرفت تکنولوژی، ساخت لوازم منزل فرآیند رو به رشدی را به خود دید. شرکت بوش یکی از شرکت‌های آلمانی است که در زمینه تولید لوازم منزل و آشپزخانه فعالیت دارد. تولید ظرفشویی یکی از نمونه فعالیت‌های این شرکت می‌باشد که ظرفشویی بوش SMS68TI02‌‌B نیز یکی از انواع ظرفشویی‌های سری 6 این شرکت محسوب می‌شود.

 

ظرفشویی بوش SMS68TI02‌‌B دارای برچسب انرژی +++A بوده و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود. این نوع از ماشین‌های ظرفشویی بوش دارای ویژگی‌های منحصر به فرد دیگری است که در ادامه به معرفی آنها بیشتر می پردازیم.

 

ویژگی‌های ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI02‌‌B

 

ظرفشویی استیل بوش مدل SMS68TI02‌‌B دارای تکنولوژی Active Water است. این تکنولوژی سبب می‌شود تا سنسورهای درون دستگاه در هنگام شستشو فعال شده و میزان آب مصرفی را تنظیم نمایند. همچنین این امر سبب می‌شود تا ظروف در مدت زمان کمتری شسته شوند که در این صورت انرژی برق کمتری نیز مصرف می‌گردد.

 

تکنولوژی Super Silence در این محصول باعث شده تا ظرفشویی صدای کمتری داشته باشد. شستشوی آرام و بدون سر و صدا یکی از ویژگی‌های مهم این محصول محسوب می‌گردد. فضای داخلی این مدل بسیار زیاد بوده و امکان شستشوی قابلمه را نیز فراهم می‌کند.

 

ظرفشویی بوش SMS68TI02‌‌B می‌تواند ظروف یک مهمانی 14 نفره را به راحتی بشوید. از این رو خانواده‌های پر جمعیت می‌توانند این مدل از ماشین ظرفشویی را انتخاب نمایند. قیمت مناسب این محصول یکی از عوامل مهم در جذب مشتری بیشتر است.

 

نکته حائز اهمیت این ظرفشویی 14 نفره بوش مصرف آب مناسب و بهینه است که در هر سیکل شستشو حدود 9.5 لیتر آب مصرف می‌کند.

 

برنامه‌های شستشوی این ظرفشویی بوش

 

ماشین ظرفشویی SMS68TI02‌‌B دارای 8 برنامه شستشوی مختلف است. با انتخاب هر یک از این برنامه‌ها می‌توانید نوع منحصر به فردی از شستشو را انجام دهید. برای مثال با انتخاب برنامه Eco 50 °c ماشین ظرفشویی محتویات داخلی خود را در مدت زمان بیشتری می‌شوید، اما میزان مصرف آب به مقدار زیادی کاهش می‌یابد.

با انتخاب برنامه silence 50 °cصدای خروجی ماشین ظرفشویی به حداقل میزان خود می‌رسد.

برنامه intensive 70 °cاغلب برای شستشوی ظروف بسیار چرب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برنامه Glass 40 °cنیز مختص به شستشوی ظروف کریستالی و شیشه ای می باشد. برنامه Quick 45 °cدر واقع بهترین برنامه برای صرفه جویی هم زمان برق و آب است که مدت زمان شستشو را به مقدار بسیار زیادی نیز کاهش می‌دهد.

برنامه Intensive Zoneباعث فعال شدن شستشوی قدرتمند در سبد پایین ظرفشویی خواهد شد. با استفاده از این برنامه می‌توانید قابلمه‌های چرب را در مدت زمان کمی با فشار زیاد آب بشویید. اما این مدل دارای یک برنامه پیشرو برای از بین بردن باکتری‌های موجود بر روی ظروف است که HygienePlusنام دارد و موجب افزایش دمای آب در مرحله آخر آبکشی و مدت زمان شستشو می‌شود.

 

استفاده مداوم از ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI02‌‌B سبب می شود تا بخش‌های داخلی آن پس از مدتی دچار جرم گرفتگی شوند. شما می‌توانید با ریختن کمی ماده جرم‌گیر در داخل دستگاه  و انتخاب برنامه Machine Care به جرم‌گیری این محصول بپردازید.

 

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.