ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS88TI36E

 

 

ماشین ظرفشویی مدل SMS88TI36E توسط برند معتبر و جهانی بوش تولید شده است. این محصول از سری 8 ظرفشویی بوش بوده و در رده انرژی +++A قرار دارد. از طرفی صدای خارج شده از دستگاه در هنگام کار تنها 42 دسیبل قدرت داشته که این میزان به هیچ وجه آرامش محیط منزل شما را بر هم نخواهد زد.

 

ماشین ظرفشویی مدل SMS88TI36E دارای عرض 60 سانتیمتر، عمق 60 سانتیمتر و ارتفاع 84.5 سانتیمتر بوده و با داشتن وزنی مناسب به راحتی قابل جا به جایی خواهد بود. هم چنین با توجه به ابعاد محصول، می توان نتیجه گرفت که این دستگاه برای آشپزخانه‌های متوسط و یا بزرگ گزینه‌ای ایده آل است و ترکیب آن در کنار ماشین لباسشویی سبب جذاب‌تر شدن محیط آشپزخانه خواهد شد.

 

برنامه‌های شستشوی این ظرفشویی استیل بوش

ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E در کنار بهره مندی از تکنولوژی‌های پیشرفته ، دارای 8 برنامه شستشوی اصلی و 6 برنامه ویژه است. همان طور که می‌دانید برنامه‌های ویژه به صورت جداگانه قابل انتخاب نبوده و همواره باید در کنار یکی از برنامه‌های شستشوی اصلی قرار گیرند.

 

 

برنامه‌های شستشوی اصلی:

ظرفشویی 13 نفره بوش

 

Intensive 70

Glass 40

Silence 50

Quick Wash 45

Pre Rinse

Eco 50

Auto 45-65

1.5h 60

برنامه‌های ویژه:

VarioSpeed Plus

Machine care

IntensiveZone

HygienePlus

Home Connect Function

ExtraDry

توضیحات مربوط به نحوه کارکرد برخی از مهم‌ترین برنامه‌های ماشین ظرفشویی SMS88TI36E:

Intensive 70:

این برنامه گزینه‌ای مناسب برای شستن ظروف پر چرب است. زیرا که دمای 70 درجه‌ای آب در حالت پیشرو به خوبی سطح ظروف را از وجود چربی پاکسازی می‌نماید.

 

  Auto 45-65:

 برنامه پیشرو به صورت خودکار میزان کثیفی ظروف را شناسایی و با توجه به نتیجه بدست آمده، دمای آب را ما بین 45 الی 65 درجه تنظیم خواهد کرد.

 

Silence 50:

 از این برنامه می‌توانید برای شستشوی ظروف در زمان استراحت افراد منزل استفاده کنید.

 

Eco 50:

 این برنامه یا همان حالت اقتصادی، با افزایش مدت زمان چرخه شستشو در میزان مصرف آب و انرژی صرفه جویی می‌نماید.

 

VarioSpeed Plus:

 با انتخاب حالت ویژه پیشرو، مدت زمان سیکل شستشو به شکل قابل توجهی کاهش می‌یابد. البته این برنامه در کیفیت نهایی شستشو دخالتی نخواهد داشت.

 

HygienePlus:

 این برنامه گزینه‌ای ارزشمند برای افراد حساس منزل است. با انتخاب حالت پیشرو، دستگاه به خوبی سطح ظروف را از بوی نامطبوع و یا وجود باکتری پاکسازی می‌کند.

 

IntensiveZone:

 با به کارگیری این برنامه، ظروف بسیار کثیف قرار گرفته در سبد پایینی با فشار بالای آب شسته می‌شوند. در حالی که ظروف نه چندان کثیف حاضر در سبدهای بالایی با فشار معمولی آب پاکسازی خواهند شد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.