آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
وضعیت:

ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

 

 

ظرفشویی بوش SMS88TW01M از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 8 ساخت کشور آلمان است. این ماشین ظرفشویی مبله با بدنه‌ای به رنگ سفید زیبایی خاصی در آشپزخانه پدید می‌آورد. این ظرفشویی 14 نفره بوش برای شستشوی مقدار زیادی ظرف دارای گنجایش هست و برای یک میهمانی 14 نفره کافی می باشد.

 

تکنولوژی Active Water: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

این تکنولوژی نوآورانه در ماشین ظرفشویی بوش سری 8 عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک بسزایی به محیط زیست می کند. در این ماشین ظرفشویی مبله آب و انرژی به صورت هدفمند مصرف می شود و با فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ برای گردش بهتر آب ذخیره شده بالا تر میرود.

 

ظرفشویی بوش SMS88TW01M دارای 8 برنامه شستشو و 5 برنامه ویژه شستشو است که امکان شستشو در 6 دمای مختلف را برای شما فراهم می‌آورد. این ماشین ظرفشویی مبله bosch همچنین دارای برچسب مصرف انرژی +++A است. مصرف آب این ماشین ظرفشویی بوش سری 8 در هر سیکل شستشو 9.5 لیتر آب هست و کلاس بهینگی مصرف انرژی A برای خشک کردن و در بازه‌ای از G (کمترین بهینگی) تا A (بیشترین بهینگی) دارا است.

 

تکنولوژی Aqua Sensor در ظرفشویی بوش

سیستم Aqua Sensor بوش تمام آب جاری در ظرفشویی بوش را اسکن کرده و مقدار کثیف بودن ظروف رو تشخیص میده و فرایند شستشو رو تا زمان تمیز شدن کامل و بهداشتی ظروف ادامه میده. آب جاری تو ماشین ظرفشویی بوش حاوی مواد کثیف روی ظروف می باشد که این آب در تکنولوژی Aqua Sensor از یک لوله مخصوص عبور میکند و توسط نور اشعه لیزر اسکن و بازبینی میشود و ماشین ظرفشویی بوش از کثیف بودن یا تمیز بودن ظرف‌ها مطلع میشود و تا تمیزی کامل ظروف شستشو رو ادامه میده. به لطف این سیستم تعبیه شده در این مدل ماشین ظرفشویی بوش شما همیشه از این مطمئن هستید که ظرف‌ها کاملا تمیز و بهداشتی شسته می‌شوند و در صورت تمیز شدن ظرف‌ها زودتر از پایان برنامه شستشو، ظرفشویی بوش زودتر شستشو رو تمام میکند و با این روش  3 تا 6 لیتر تو مصرف آب صرفه جویی می‌شود.

 

ویژگی‌های ظرفشویی بوش SMS88TW01M

به صرفه بودن قیمت ظرفشویی بوش آن را در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. از مشخصات دیگر ظرفشویی بوش SMS88TW01M می‌توان به قفل کودک، سبد از نوع Vario Flex، موتور Eco Silence Drive، جنس بدنه داخلی استیل ضد زنگ، نشانگر LED پر کردن مجدد نمک، نشانگر LED پر کردن مجدد مواد مکمل شستشو،  3 سبد کشویی قابل تنظیم، المنت گرمایشی پنهان و 6 دمای شستشو اشاره کرد.

 

برنامه های شستشو در این مدل ظرفشویی 14 نفره بوش عبارتند از:

 

Auto 35-45 °C, Auto 45-65 °C, Auto 65-75 °C, Super 60 °C, Economy

گزینه ویژه: Intensive Zone, Vario Speed Plus, Half Load, ekstra hijyen, ExtraDry، سیستم هیدرولیکی Active Water

Eco Silence Drive TM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECO SILENCE DRIVE این ماشین ظرفشویی بوش و با صدای تولید شده در هنگام شستشو فقط 48 دسی بل است که باعث ایجاد محیطی آرام و بی‌صدا برای شما می‌شود و با برچسب انرژی +A متوسط میزان  مصرف آب در هر شست و شو در این مدل ظرفشویی 14 نفره بوش 7 لیتر می باشد.

 

جنس بدنه‌ی داخلی ظرفشویی بوش SMS88TW01M استیل ضد زنگ بوده و با داشتن قابلیت محافظت از شیشه که شستشوی انواع ظروف شیشه ای ظریف و نازک را برای شما میسر می‌کند. با اشاره به مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش، این ماشین ظرفشویی مبله bosch یکی از بهترین انتخاب های ظرفشویی  14 نفره بوش بدون زئولیت در ماشین ظرفشویی بوش سری 8 به شمار می‌رود.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.