ظرفشویی ۱۴ نفره ال جی مدل dfb512fw سفید با میزان مصرف بسیار پایین انرژی 

خرید ماشین ظرفشویی این روزها تبدیل به یکی از اولویت های خانواده ها جهت تکمیل لوازم خانگی خود شده است. ال جی این شرکت کره ای با ساخت و تولید ماشین ظرفشویی های پیشرفته و جدید توانسته به خوبی با شرکتهای رقیب خود به رقابت بپردازد و در بازارهای جهان حضوری چشمگیر داشته باشد ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره ( 168 پارچه) ال جی ‌با توجه به طراحی ظاهری که دارد از نوع ماشین ظرفشویی مبله ایستاده می باشد و دارای دو طبقه‌ ی مجزا که هر کدام برای ظروفی در نظر گرفته شده‌اند می باشد . طبقه ‌ی پایینی دارای فضای گسترده‌ ا‌ی است که با آن می‌ توانید انواع قابلمه‌ها و ظروف بزرگ را شستشو دهید تا به شستن هیچ کدام با دست نیاز نداشته باشید. همچنین در طبقه ‌ی بالاتر که رک آن ارتفاع کمتری دارد، می‌توانید انواع فنجان‌های چای و قاشق و چنگال را قرار دهید.

در ظرفشویی dfb512fw تعداد 9 برنامه شستشو در نظر گرفته شده است در نتیجه شما میتوانید با توجه به میزان کثیفی و چربی ظروف مناسب ترین برنامه را انتخاب نمایند . میزان صدای این ظرفشویی بسیار پایین بوده و برابر با 46 دسی بل است . همچنین با میزان مصرف بسیار پایین انرژی این ظرفشویی در رده مصرف A++ می باشد. در ظرفشویی dfb512fw میزان مصرف آب در هر چرخه 9 لیتر است که به میزان قابل توجهی پایین تر از شستشوی دستی بوده و بسیار مقرون به صرفه است .

برنامه ها و گزینه های موجود بر روی ظرفشویی

تنوع در برنامه ها کمک می کند تا شستشوی عالی را در ظرف هایتان ایجاد کنید. شما می توانید برنامه ی مورد نظر را با توجه به ظرف هایی که در محفظه چیده اید، انتخاب نمایید. ماشین ظرفشویی ال جی 512 این امکان را به شما خواهد داد تا در میان 9 برنامه ی موجود یکی را انتخاب نمایید. برنامه های موجود شامل شستشوی خودکار، ظروف کثیف، ظروف حساس، شستشوی اقتصادی، عملکرد توربو، دانلود چرخه ی شستشو، شستشوی محفظه، پیش شستشو، شستشوی سریع می شوند. اگر ظرف های با چربی و درجه ی کثیفی بالا را در اختیار دارید، برای شستشو از برنامه ی Intensive برای شستشوی کامل استفاده نمایید.

فناوری انحصاری QuadWash ال جی

ظرفشویی dfb512fw را مجهز به تکنولوژی QuadWash کرده است. این فناوری که یکی از بهترین قابلیت های ظرفشویی ال جی می باشد همراه با فشار فوق العاده قوی اسپری های چند مظوره اش به جنگ چربی ها می رود. به عبارتی فناوری QuadWash دارای چهار اسپری می باشد که با فشار بسیار بالایی آب را بر روی ظروف می پاشد و کثیف ترین ظروف را در مدت زمان بسیار کوتاهی کاملاً تمیز خواهد کرد.

بازوهای اسپری QuadWash از دو جهت آب را بر روی تمامی نقاط ظرفشویی می پاشد و با حرکت های مختلفشان به سمت جلو حرکت می کنند و می چرخند و در نتیجه از هر زاویه ای ظروف را می شویند. در کل باید گفت همراه با فناوری QuadWash به بهینه سازی آب کمک زیادی می شود و تا حد زیادی از مصرف بی رویه آن جلوگیری خواهد شد. چرخش چند جهته یا همان Multi-Directional Rotation همراه با چهار باز به جای دو بازوی QuadWash عملکرد قوی تری از خود ارائه می دهد و به کمک آن هر ظرف در قفسه مخصوص به خود کاملاً تمیز خواهند شد.

تکنولوژی بخار TrueSteam وظیفه لکه بری آسان چربی های روی ظروف را بر عهده دارد. بدین صورتکه با قابلیت خیساندن ظروف قبل از عملکرد اصلی و امکان چسباندن بخار بر روی ظروف درجه حرارت بالا برده می شود و در نهایت با کاهش سطح 30 درصدی مصرف آب نیز مواجه خواهید شد. قابلیت عیب یاب هوشمند که تنها با نصب این نرم افزار و نزدیک کردن تلفن همراه ال جی هوشمند خود به این قسمت حسگر ظرفشویی عیب ظرفشویی پیدا می شود. از قابلیت های دیگر ظرفشویی dfb512fw میتوان به قفل کودک آن اشاره کرد

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.