ظرفشویی 13 نفره سامسونگ  مدل DW60H5050FS

ظرفشویی DW60H5050FS سامسونگ برای تمیز کردن ظروف بسیار کثیف فوق العاده عالی می باشد. این ظرفشویی سامسونگ دارای دو سبد می باشد و ظرفیت 13 نفره دارد که برای خانواده های پر جمعیت گزینه مناسبی خواهد بود. یک وعده غذایی مفصل به همراه خانواده صرف کنید و کار تمیز کردن ظروف را به این ظرفشویی 5050 سامسونگ بسپارید. همچنین این ماشین ظرفشویی دارای 6 برنامه شستشو و 5 آپشن اضافی می باشد که شستشوی بسیار مطلوبی را برای شما فرآهم خواهد کرد.

همچنین ظروف شما را تمیز می کند، باکتری ها را از بین می برد و ظروف شسته را برای شما خشک می کند. ظرفشویی DW60H5050FS سامسونگ دارای یک برنامه شستشوی خودکار می باشد که به طور موثری و به صورت کاملا اتوماتیک ظروف شما را تمیز خواهد کرد. صفحه نمایش دیجیتال آن شما را از عملکرد دستگاه مطلع می کند و به شما امکان می دهد کنترل کامل را بر روی ظرفشویی داشته باشید.

این مدل دارای ابعاد 845 × 600 × 598 میلی متر می باشد، وزن آن تنها 60 کیلوگرم است و دارای قابلیت نصب آسان می باشد. بنابراین به راحتی می توانید آن را در هر قسمتی از آشپزخانه خود نصب کنید و با طراحی شیک و مدرنی که دارد دکوراسیون آشپزخانه شما را بسیار چشم نواز خواهد کرد. علاوه بر این، 5050 دارای کلاس بهره وری انرژی +A می باشد که باعث می شود در مصرف انرژی صرفه جویی کند.

شستشوی بهداشتی طرفشویی 13 نفره سامسونگ 5050

سامسونگ یک برنامه شستشوی بهداشتی برای این ظرفشویی در نظر گرفته است که برای تمیز شدن هر چه بهتر ظروف شما کاربردی فوق العاده بی نظیری دارد. شستشوی بهداشتی میزان باکتری ها و میکروب های روی سطح ظروف را به حداقل خواهد رساند و یک شستشوی مطمئن را برای شما فراهم می کند. هنگامی شستشو به پایان می رسد دمای آب تا 70 درجه سانتی گراد افزایش خواهد یافت و این دما تا برای چند دقیقه حفظ خواهد شد، بنابراین ظروف شما به صورت کاملا بهداشتی تمیز خواهند شد.

ضد اثر انگشت

یکی از ویژگی های خوب این مدل ضد اثر انگشت بودن آن است. بنابراین لازم نیست نگران لکه گرفتن بدنه آن باشید چرا که بدنه آن به گونه ای طراحی شده است که جای هیچگونه لکه دستی بر روی آن باقی نمی ماند. در برخی موارد اگر هم جای لکه های سخت بر روی بدنه ظرفشویی مشخص شود به راحتی می توانید با یک دستمال مرطوب آنها را تمیز کنید.

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد در ظرفشویی DW60H5050FS سامسونگ

اگر اندازه بشقاب ها و قابلمه های شما بزرگ می باشد به هیچ عنوان برای بارگذاری آنها مشکلی نخواهید داشت زیرا که سبد ظرفشویی قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و به راحتی می توانید آنها را داخل سبدها جای گذاری کنید. سبد بالایی این قابلیت را دارد که 5 سانتی متر به سمت بالا و پایین حرکت کند و با این قابلیت تنظیم ارتفاع سبد بالایی می توانید هر نوع ظروفی را به آسانی داخل سبدهای ظرفشویی بارگذاری کنید.

شستشوی سریع یک ساعته در ظرفشویی 5050 سامسونگ

همانگونه که اشاره کردیم این مدل دارای برنامه های شستشوی متنوع به همراه آپشن های اضافی می باشد. از جمله این برنامه ها، برنامه شستشوی سریع یک ساعته یا شستشوی اکسپرس One Hour Express Wash می باشد که به شما امکان می دهد ظروف کثیف خود را بسیار سریعتر و تنها در عرض یک ساعت شستشو دهید. بنابراین اگر مشغله کاری زیادی دارید این برنامه شستشوی سریع بسیار به کار شما خواهد آمد.

سایر ویژگی ها

این ماشین دارای عملکرد شستشوی چرخشی می باشد و 13 مکان مختلف برای بارگذاری ظروف شما دارد که به شما اجازه می دهد تا متناسب با ظروف خود هرکدام را در مکان مخصوص خود قرار دهید. برنامه شستشوی با تاخیر و قفل کودک از دیگر قابلیت های آن می باشد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.