ماشین ظرفشویی ویستل  مدل Vestel ODYSSEUS 9 BL XL

 

ظرف شویی ODYSSEUS 9 BL XL ویستل دارای طراحی زیبا و مدرنی می باشد. رنگ آن مشکی و حداکثر ظرفیت آن 15 نفر است. بر روی صفحه قسمت بیرونی ظرف شویی در سمت چپ دکمه power ، برای روشن و خاموش کردن دستگاه وجود دارد. زمانی که این دکمه را فشار می دهید لامپ های آن روشن می شوند . با فشار دادن کلیک پاور ماشین ظرف شویی، نور دکمه ی شروع / مکث روشن می شود. از دستگیره برای باز و بسته کردن درب ظرف شویی به صورت راحت و آسان استفاده می شود. همچنین در قسمت سمت راست بالا ظرف شویی دکمه های برای استفاده از برنامه های شستشو وجود دارد. با استفاده از دکمه انتخاب برنامه، می توانید برنامه مناسب برای ظروف غذاخوری خود را انتخاب کنید.

طراحی و دیزاین ماشین ظرفشویی ویستل DESIGING بسیاری مواقع مقدار ظرف ها کم می باشد با فشار دادن دکمه Half load option می توانید مدت زمان مراحل شستشو را کاهش دهید. این کار منجر به صرفه جویی در مصرف آب و برق می شود. با فشار دادن دکمه Start/Pause ، چراغ نشانگر وضعیت "شستن" روشن خواهد شد در حالی که شستشو را متوقف کنید چراغ LED روی آن شروع به چشمک زدن می کند. برای بررسی پودر شوینده در صورت عدم وجود مواد شوینده نشانگر آن هشدار می دهد. برای دیدن اینکه آیا مواد شوینده به اندازه کافی در دستگاه شما وجو دارد یا نه به نشانگر هشدار به صفحه نمایش آن نگاه کنید. هنگامی که چراغ آن چشمک می زند منظور آن از عدم مواد شوینده کافی می باشد. یکی دیگر از قابلیت های دیگر روی صفحه نمایش شاخص، هشدارعدم آبکشی کمکی آن می باشد. دستگاه به صورت هوشمند مراحل آبکشی ظرف ها را بررسی می کند و از طریق روشن شدن چراغ آبکشی کمکی روی صفحه نمایش نیاز داشتن به آبکشی کمکی را نشان می دهد.

هنگامی که نور هشدار دهنده آبکشی کمکی روشن می شود منظور ان نیاز به آبکشی کمکی می باشد. اگر شما از این ویژگی در آخرین برنامه شستشو استفاده کرده اید این ویژگی در برنامه های شستشوی بعدی نیز فعال باقی می ماند. در صورتی که شما نمی خواهید از این آبکشی کمکی استفاده کنید با کلیک مجدد بر روی آن می توانید ان را در برنامه شستشو غیر فعال کنید. غیر فعال شدن این قابلیت با خاموش شدن چراغ دکمه آن همراه است. جریان برنامه ی شستشو را می توانید از طریق چراغ مانیتور نظارت کنید. هر مرحله شستن شامل جریان شستشو، خشک کردن و پایان می باشد. چراغ روی مانیتو در مراحل شستشو هر کدام از این جریان را نشان می دهد.

صفحه نمایش Remaining Time Indicator  صفحه نمایش Remaining Time Indicator 

صفحه نمایش روی ظرفشویی ODYSSEUS 9BLXL ویستل زمان باقی مانده را نشان می دهد. با استفاده از صفحه نمایش مدت زمان کل برنامه و همچنین زمان باقی مانده در طول برنامه را می توانیم مشاهده کنیم. علاوه بر این شما می توانید زمان تاخیر برنامه را با فشار دادن دکمه روی نشانگر، قبل از شروع برنامه تنظیم کنید. اگر شما می خواهید زمان تاخیر را تغییر دهید با فشار دادن دکمه های شروع / مکث می توان زمان تاخیر را به راحتی تغییر دهید.

عملیات قفل کودک Child Lock Operation

برای جلوگیری از تغییر دادن تنظیمات توسط کودکان کنجکاو می توانید از قابلیت قفل کوک این ظرفشویی ODYSSEUS 9BLXL استفاده کنید. برای فعال کردن قفل کودک آن می توانید دکمه های  روی صفحه نمایش را به طور همزمان برای3  ثانیه فشار دهید. همچنین برای غیر فعال کردن دوباره بر روی دکمه های "+" و"-" کلیک می کنید. مدت زمان نگه داشت این دکمه ها 3 ثانیه می باشد. با فشار دادن آن ها چراغ روی صفحه نمایش عدد 2 را با چشمک زدن نشان می دهد . نشان دادن عدد 2 به معنی مدت زمان باقی مانده برای استفاده از قفل کودک می باشد. دکمه های + و –  برای تنظیم سختی آب نیز کاربرد دارد.

مخزن مواد شوینده Tank Cleanersمخزن مواد شوینده Tank Cleaners

ماشین ظرفشویی Vestel ODYSSEUS 9 BL XL دارای طراحی داخلی ویژه می باشد. شما می توانید پودر، ژل و مواد شوینده مورد نیاز این ماشین ظرفشویی را به راحتی در بازار پیدا کنید. مواد شوینده در محفظه تعبیه شده قرار می گیرد و آن را قبل از شروع برنامه شستشو درون محفظه بریزید. قرار دادن مواد ظرف شویی زیاد درون این محفظه منجر به افت کیفیت آبکشی می شود. روش باز کردن مخزن مواد شوینده در تصویر 1 نشان داده شده است.

سبد دندانه دار با قابلیت تنظیم ارتفاع Basket height adjustable rack

چیدن ظروف غذا در سبد کاری راحت و آسان است. این سبد دارای فضای زیادی برای چیدن ظروف می باشد. دو قفسه برای افزایش ظرفیت سبد بالا طراحی شده شده است. شما می توانید ظروف شیشه ای و فنجان های خود را به راحتی در قفسه قرار دهید، بدون اینکه بشکنند یا صدمه ببینند. ارتفاع این قفسه قابل تنظیم می باشد. با استفاده از این قابلیت شما می توانید ظروف زیادی با اندازه های متفاوت را در آن جا کنید. دو ارتفاع مختلف برای این سبد پلاستیکی در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، شما می توانید چنگال های بزرگ در قفسه جانبی باید به صورتی قرار دهید که مانع حرکت پروانه ی آبپاش آن نشود. آیتم های بزرگ مانند تابه را می توانید در سبد پایینی ریلی قرار دهید و از چرخ برای تغییر ارتفاع سبد استفاده کنید.

قفسه تاشو در ظرفشویی ODYSSEUS 9BLXL ویستل

به همراه این ظرفشویی قفسه ها، طبقات و سبدهایی برای قرار دادن ظروف بزرگ و متوسط وجود دارد. قفسه تاشو شامل چهار بخش است که در سبد و قسمت پایین ماشین ظرفشویی واقع شده است. برای اقلام بزرگ مانند قابلمه، سینی و غیره طراحی شده است. بخشی را می توان به طور جداگانه خورده کرد و فضاهای بزرگتر را به دست آورد. قفسه را می توان به راحتی بالا برد و وسایل کوچکی را در آن جا داد. مواد بزرگ روی ظرف ها را باید پاک کرد در غیر این صورت باعث کاهش عملکرد و عمر دستگاه می شود.

بازوهای اسپری ظرفشویی ویستل مدل  ODYSSEUS 9 BL XL Spray arms

بازوی اسپری بالا و پایین را مدام چک کنید که مسدود نشوند. در صورت مسدود شدن بازوی اسپری آن را جدا کنید و با آب آن را تمیز کنید. شما می توانید بازوی اسپری را با کمی کشیدن به سمت بالا جدا کنید، همچنین با چرخاندن مهره به سمت چپ مهره بازوی اسپری فوقانی را می توان حذف کرد. زمانی که بازو اسپری بالا را قرار می دهید مطمئن باشید که مهره کاملا سخت بسته شده است.

فیلتر شلنگ Hose filter

با استفاده از از فیلتر لوله ورودی از هر گونه آسیب به دستگاه خود به دلیل هر گونه آلودگی (شن و ماسه، خاک رس، زنگ و غیره) که ممکن است گاهی اوقات از طریق عرضه آب و یا لوله کشی داخلی انجام شده جلوگیری می کند. همچنین این فیلتر از زردی و تشکیل رسوب پس از شستشو، جلوگیری می کند. در صورت لزوم، فیلتر و شلنگ را زمان به زمان بررسی و تمیز کنید. برای تمیز کردن فیلتر، شلنگ را حذف کنید و بعد از برداشتن فیلتر از شلنگ، آن را زیر شیر آب تمیز کنید. در صورت صدمه دیدن شیلنگ ورودی آن را تعمیر کنید.

مشخصات کلی specifications

نوع محصول: ظرفشویی

نام تجاری: VESTEL

مدل: ODYSSEUS 9 BL XL

ساخت: ترکیه

رنگ: سیاه

ویژگی ها و امکانات محصول Features VESTEL ODYSSEUS9BLXL

ظرفیت: 15 نفر

نوع نصب و راه اندازی: مستقل

اندازه کامل : 60 سانتی متر

نوع کنترل: الکترونیک خیغسسثعس9ذمطم

کلاس بهره وری انرژی: ++ A

کلاس شستشو: A

کلاس خشک کن: A

تعداد برنامه: 9

تعداد حالت درجه حرارت: 6

سطح سر و صدا: 45 دسی بل

نمایش LED: دارد

خاموش شدن خودکار: بله

قفل کودک: بله

تاخیر عملکرد شروع: بله

Flud: بله

شاخص چراغ مواد شوینده کمکی : بله

لطفا از www.banehmarket.com دیدن کنید

مصرف انرژی در ظرفشویی : 294 کیلو وات ساعت

تجهیزات و لوازم جانبی Equipment and Accessories

دفترچه راهنما (اختیاری)

لوله های اتصال آب ورودی و خروجی (اختیاری)

سبدها و قفسه ها و طبقات داخلی

پایه و پیچ های مورد استفاده (اختیاری)

سایر محصولات پیشنهادی


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.