وضعیت:

معرفی و بررسی غذاساز براون مدل FP5150

غذاساز براون مدل FP5150 به شما در جهت آشپزی راحت‌تر و سریع‌تر کمک می‌کند و نیازهای شما را در این زمینه برطرف می‌نماید. محصول food processor braunFP5150 دارای محصولات خردکن، مخلوط کن، آب مرکبات گیری و خمیر زن است. خردکن این غذاساز دارای جنس بدنه پلاستیک و ظرفیت 2 لیتر می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا بتوانید به آسانی مواد غذایی مصرفی خود را خرد کنید و از این نظر مشکلی نداشته باشید. مخلوط کن محصول FP5150 به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید به راحتی مواد غذایی را مخلوط کنید و آب مرکبات گیری به شما در جهت گرفتن آب مرکبات کمک می‌کند. خمیر زن این دستگاه به شما امکان می‌دهد تا بتوانید خمیر مصرفی خود را به راحتی و در آشپزخانه آماده کنید که امکانی مناسب و کاربردی است.

غذاساز براون مدل FP5150 دارای قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی است که در جهت افزایش راحتی، تمیزی و افزایش عمر دستگاه به شما کمک می‌کند. توان مصرفی این دستگاه 1000 وات است که به شما امکان دریافت کارکرد بالاتر از دستگاه را می‌دهد و همچنین باعث بهینه شدن مصرف انرژی و هزینه های مربوط به آن می‌گردد. این قابلیت میزان اهمیت برند براون به هزینه های مصرفی مشتریانش را نشان می‌دهد که بسیار قابل اهمیت و مهم می‌باشد. محصول FP5150 دارای پنج دیسک رنده مختلف است که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید با توجه به کاربرد مورد نظرتان، رنده و نوع آن را انتخاب کنید و از این نظر محدودیتی نداشته باشید.

محصول FP5150 جنس بدنه پلاستیکی دارد و جنس تیغه های آن از استیل ضد زنگ می‌باشد. جنس تیغه های باعث می‌شود تا شما از جهت عمر آن‌ها در بلند مدت اطمینان پیدا کنید و نیاز به تعمیر نداشته باشید که باعث کاهش هزینه های شما می‌شود.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.