۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان
ارسال رایگان به سراسر کشور
ارسال رایگان به سراسر کشور

معرفی و بررسی غذاساز فیلیپس مدل HR7320

غذاساز فیلیپس مدل HR7320 دستگاه و محصولی سه کاره است که دارای توان مصرفی 700 وات است. همچنین محصول food processor PhilipsHR7320 با دارا بودن قدرت موتور 400 واتی به شما از جهت کارکرد مناسب و کارایی اطمینان کامل را می‌دهد و به آرامش ذهنی شما کمک زیادی می‌نماید. این مزیت در این دستگاه قرار داده شده است، زیرا هدف اصلی کمپانی هلندی فیلپیس اهمیت قابل توجه به رضایت مشتری می‌باشد.  این محصول می‌تواند برای آماده کردن غذاهایی همچون سوپ یا کوکی به کار رود. HR7320 دارای یک پارچ 2.1 لیتری بزرگ می‌باشد که شما می‌توانید از آن جهت کاربردهای مختلف استفاده نمائید. تیغه‌های این محصول از جنس استیل ضد زنگ است و همچنین از نوع حرفه‌ای S-Unit می‌باشد که باعث شده است تا این محصول یک غذاساز منحصر به فرد به شمارآید.

غذاساز فیلیپس مدل HR7320 دارای خرد‌کن و مخلوط کن می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید از امکانات آن‌ها جهت نیازهایتان استفاده نمایید و در این زمینه به هیچ عنوان با محدودیت یا کمبودی مواجه نشوید. برند فیلیپس در HR7320 برای افزایش سرعت و راحتی شما در هنگام رنده کردن، چهار سایز رنده مختلف را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید با توجه به کاربرد مدنظرتان از رنده‌های بزرگ یا کوچک استفاده کنید.  این مزیت برای مادران که نوزاد دارند، بسیار مهم است، زیرا آن‌ها در خیلی مواقع نیاز دارند تا بتوانند موادغذایی را در سایز کوچک‌تر رنده کنند. ابعاد و وزن این غذاساز مناسب است و جهت کاربرد بسیار راحت و مفید است.

سازنده اصلی این محصول برند فیلیپس هلندی است که از سال‌های دور در صنعت لوازم خانگی مشغول به فعالیت است و برندی نام آشنا برای همه می‌باشد.


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.