آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
وضعیت:

معرفی و بررسی غذاساز فیلیپس مدل HR7776

غذاساز فیلیپس مدل HR7776 یکی از غذاساز‌های پرکاربرد و مفید برند فیلیپس است. محصول  food processor philips hr7776 به فناوری PowerShop  مجهز است که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید مواد نرم و سخت را با خردکن آن خرد کنید. همچنین این خردکن دارای حجم 3.4 لیتر است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید مقدار زیادی از موادغذایی را در زمان کم‌تر خرد کنید که باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود و شما می‌توانید از این زمان برای انجام کارهای دیگر خود استفاده کنید. این غذاساز علاوه بر یخ ساز دارای آب مرکبات گیری، مخلوط‌کن، رنده در سایز مختلف و خمیرساز نیز می‌باشد.

خمیر ساز غذاساز فیلیپس مدل HR7776 به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید، خمیر‌های مورد نیاز خودتان را در منزل و به راحتی آماده کنید و در این زمینه محدودیتی را حس نکنید. بدنه این محصول از پلاستیک ABS ساخته شده است که هم دارای دوام بالایی است و هم زیبایی بی‌نظیری را به محصول داده است. توان 1300 واتی این محصول خیال شما را از کارایی HR7776 راحت می‌کند و به شما این اطمینان را می‌دهد که می‌توانید بدون هیچ دغدغه‌ای با آن کار کنید.  این محصول دارای تیغه‌هایی از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها  مواد را در سایز‌های ریز، درشت و نگینی رنده کنید و  همچنین مواد غذایی مانند چیپیس را با استفاده از آن آماده کنید.

این محصول توسط شرکت فیلیپس ساخته شده است که این نشان از اصالت و کیفیت محصول دارد. این مورد  به شما این اطمینان را می‌دهد که می‌توانید بدون نگرانی بابت کیفیت، از محصول استفاده کنید.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.