آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/06/12
۷,۹۰۰,۰۰۰ ۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان

معرفی و بررسی غذاساز فیلیپس مدل HR7778

غذاساز فیلیپس مدل HR7778 قسمت‌های مختلفی دارد که هر کدام از این قسمت‌ها دارای کاربردهایی فروانی است. محصول food processor philips hr7778 دارای ظاهری زیبا می‌باشد. شرکت سازنده بر روی این دستگاه پیچی را تنظیم کرده است که شما بتوانید با استفاده از آن سرعت حرکت محصول را تنظیم نمایید. HR7778  دارای قابلیت پالس یا لحظه‌ای است. شرکت فیلیپس این محصول را به گونه‌ای ساخته است که تنها در صورت قرار گرفتن درست همه قسمت‌ها  مثل خردکن، آسیاب، آب میوه گیر و مخلوط کن روشن شود. این مورد می‌تواند از خراب شدن جلوگیری کند و هزینه تعمیرات را به شدت کاهش دهد. بدنه این محصول از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است که از زنگ زدن غذاساز جلوگیری می‌کند.

غذاساز فیلیپس مدل HR7778 دارای رنده با پنج سایز  مختلف ریز، درشت، نگینی، چیپیس‌ساز، رشته‌ساز و خلال ساز می‌باشد. این مورد می‌تواند به شما کمک کند که با توجه به کاربرد مد نظر، مواد را رنده کنید و در این مورد محدودیتی نداشته باشید. در این محصول برای تمیزکاری داخل غذاساز کاردکی در نظر گرفته شده است. این مسئله نشان از کارایی بالای این محصول دارد و همچنین این مورد می‌تواند باعث افزایش عمر محصول شود، زیرا مواد اضافی و زائد را از دستکاه خارج می‌کند. این محصول دارای محفظه‌ای است که می‌توانید تیغه‌ها و دیسک‌های غذاساز را در آن نگهداری کنید و از سلامت آن‌ها خیالتان آسوده و راحت شود. 

شرکت سازنده این محصول یعنی فیلیپس، یکی از شرکت‌های قدیمی این حوزه است و از سال 1891 در صنعت لوازم خانگی مشغول به کار است. از ابتدای کار تا امروز همواره محصولات این برند از کیفیت بالایی برخودار بوده است و همین مورد این برند را به شهرت جهانی رسانده است.


 

 

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.