آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/02/24
وضعیت:

سشوار رمینگتون مدل AC9140 با موتور قدرتمند AC و توان مصرفی 2400 از بهترین سشوار های موجود در بازار است. سشوار رمینگتون مدل AC9140 قابلیت تولید یون منفی دارد. در واقع از فناوری خاصی برای تولید یون منفی استفاده شده است که باعث می‌ شود سشوار تا 90درصد نسبت به سشوارهای معمولی یون منفی بیشتری تولید کرده و از وزشدن موها جلوگیری کند.

برای سشوار رمینگتون مدل AC9140 حلقه‌ی آویز هم در نظر گرفته شده است که در سالن‌های زیبایی کاربرد زیادی دارد و از شلوغ و به‌هم‌ریخته‌ شدن میز آرایشگر جلوگیری می‌کند. به این صورت سشوار روی آویز قرار می‌گیرد و جلوی دست و پای آرایشگر نیست.

سشوار رمینگتون مدل AC9140 دارای یک عدد سری دیسپانسر و دو عدد سری متمرکز کننده هست که منجر به حالت دهی بهتر موها می‌شود. از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به سیستم OptiHeat اشاره کرد که باعث می شود گرما به صورت هوشمند روی موها پخش شود. 

فناوری دیگری با نام Pro Style Shot نیز در این دستگاه به کار رفته که در واقع همان تقویت کننده ی توربو است و باعث می شود سشوار از حداکثر قدرت موتور بهره مند شود. این قابلیت برای مدل دادن به موها بسیار مفید است و باعث می شود حالت موها برای مدت بیشتری حفظ شود.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.