آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
۶,۸۰۰,۰۰۰ ۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان

معرفی و بررسی بخارگر فیلیپس مدل GC558

بخارگر فیلیپس مدل GC558 یکی از بهترین محصولات برند فیلیپس می‌باشد. محصول Steamer PHilips GC558 دارای قابلیت سیستم ضد رسوب و سیستم ضدچکه می‌باشد. سیستم ضد رسوب باعث می‌شود که داخل مخزن آب، رسوب تشکیل نشود. این مورد بسیار مهم و قابل اهمیت است، زیرا رسوب می‌تواند کارایی محصول را کاهش دهد و به مرور کیفیت تولید بخار آن را کم کند و شما مجبور به خرید دوباره محصول جدید شوید. این مسئله می‌تواند به شما ضرر اقتصادی زیادی بزند و در این شرایط شما را به زحمت زیادی بیاندازد. سیستم ضد چکه به شما کمک می‌کند تا مصرف آب این محصول کمتر شود و شما مجبور به پرداخت پول آب کمتری شوید. محصول GC558 دارای قابلیت بخاردهی عمودی می‌باشد که به شما جهت استفاده بهتر از محصول کمک شایانی می‌کند.


بخارگر فیلیپس مدل GC558 دارای مخزن آب است که شما می‌توانید از آن جهت ذخیره آب موجود برای تولید بخار استفاده کنید. محصول  GC558 دارای جنس کف سرامیک می‌باشد که در کنار زیبایی به شما دوام و پایداری را نیز ارائه می‌کند. این مورد اهمیت قابل توجه برند فیلیپس برای مشتریان را نشان می‌دهد. همین نکته می‌تواند یکی از دلایل مهم خرید این محصول باشد، زیرا برندی که به مشتری اهمیت بدهد، حتما محصولی را تولید می‌کند که مشتری بتواند به راحتی، آسانی و با کمترین محدودیت از آن استفاده نماید. این محصول دارای سیستم قطع خودکار نیز هست که باعث آرامش خیال شما بابت خاموش شدن دستگاه می‌شود. توان مصرفی این دستگاه بین 16001 تا 2000 وات می‌باشد و دارای وزن 8 کیلوگرم است.

سازنده اصلی این محصول شرکت فیلیپس هلند می‌باشد. این شرکت بسیار خوش نام و دارای محصولات با کیفیت و با کارایی بالا می‌باشد.

 


 

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.