۴,۲۵۰,۰۰۰ ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
8%

معرفی و بررسی آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0

آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0 به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی آب میوه طبیعی خود را آماده کنید. محصول juicer bosch mes25a0 دارای دو حالت مختلف تنظیم سرعت می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا بتوانید با توجه به زمان خود سرعت دستگاه را تنظیم کنید. این دستگاه دارای سیم برق به طول 1.2 متر است که به شما جهت کارکرد راحت‌تر با دستگاه کمک می‌کند و آن را برای شما تسهیل می‌نماید. محصول MES25A0 دارای توان مصرفی 700 واتی است که به شما از جهت کارکرد بهتر دستگاه اطمینان می‌دهد.

سیستم ضد چکه این دستگاه به شما در جهت کثیف نشدن آشپزخانه کمک می‌کند و باعث افزایش راحتی شما می‌گردد. تیغه صافی این محصول از جنس استیل ضد زنگ است که باعث افزایش دوام و پایداری دستگاه می‌شود و از آسیب دیدن دستگاه به دلیل زنگ زدن جلوگیری می‌کند. این قابلیت باعث می‌شود تا هزینه های اقتصادی مربوط به تعمیرات شما به شدت کاهش یابد و از نظر اقتصادی به نفع شما شود. دهانه ورودی هفتاد و سه میلیمتری این محصول جهت ورود آسانتر تکه های میوه به شما کمک می‌کند.

این محصول دارای وزن 5.3 کیلوگرمی است که جهت جابه جایی آسانتر این محصول به شما کمک می‌کند و از آسیب دیدن دست شما جلوگیری می‌کند که به افزایش سلامتی شما منجر می‌شود. این قابلیت ها نشان می‌دهد که برند بوش چقدر به مشتریان اهمیت می‌دهد و تامین نیازهای آن ها را در اولویت قرار می‌دهد.

سایر محصولات پیشنهادی


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.