۲,۹۰۰,۰۰۰ ۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان
5%

 نقد و بررسی آبمیوه گیری براون مدل J300

آبمیوه گیری براون مدل j300 بسیار با کیفیت است. این آبمیوه گیر دارای موتوری با قدرت بالا می‌باشد که باعث افزایش کارایی و قدرت آن می‌شود. سازندگان اصلی این برند در در کشور آلمان سعی کرده‌اند تا این محصول از نظر زیبایی نیز برتری قابل توجهی را نسبت به دیگر محصولات داشته باشد.  قیمت  آبمیوه گیری براون مدل j300 نسبت به محصولات مشابه به صرفه تر است که می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید با پرداخت مبلغ مناسب‌تر، محصول با کیفیتی را خریداری نمایید.
بدنه این آبمیوه گیر از جنس استیل ساخته شده است که باعث پایداری و عمر بیشتر آن‌ می‌شود. شما می‌توانید لوازم جانبی این محصول مثل فیلتر آن را با استفاده از ماشین ظرفشویی بشویید که این مورد به شما کمک می‌کند تا  راحت‌تر کار خود را انجام دهید.

این آبمیوه‌گیر به شما امکان می‌دهد تا بتوانید سرعت چرخش را تنظیم کنید و سازتده برای تغییر سرعت دو حالت در نظر گرفته است تا شما بتوانید سرعت دلخواه خود را انتخاب کنید و بتوانید زمانتان را نیز مدیریت نمایید. مزیت دیگر این آبمیوه گیر مخزن تفاله گیر آن است که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید در طول کار پسماندها و تفاله‌ها را به آسانی جمع‌آوری کنید و بابت این موضوع دچار دردسر نشوید. همچنین مخزن بزرگ آبمیوه گیری براون مدل j300 دست شما را برای آب‌ گیری تعداد زیاد میوه باز می‌گذارد.

شرکت سازنده juicer braun j300 شرکتی معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی است که از سال 1976 کارش را شروع کرده است و علاوه بر لوازم خانگی در حوزه‌های ساخت لوازم بهداشتی، آرایشی و اصلاح مو فعالیت می‌کند.


سایر محصولات پیشنهادی


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.