۳,۲۵۰,۰۰۰ ۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان
3%

معرفی و بررسی آبمیوه گیری براون مدل J500

آبمیوه گیری براون مدل J500 یک محصول با کیفیت و قدرتمند است، زیرا  دارای موتوری با قدرت بالا می‌باشد. همچنین این محصول به دلیل قیمت مناسبش، بسیار مقرون به صرفه است  و از نظر اقتصادی برای خرید مناسب می‌باشد. محصول juicer braun j500 دارای تیغه استیل ضد زنگ و تیز است که خیال شما را بابت برش میوه‌ها راحت می‌کند. همچنین این محصول دارای فیلتری است که به شما کمک می‌کند تا پالپ‌ها را از آب میوه‌ها جدا نمایید. فن‌آوری ضد چکه آبمیوه گیری براون مدل J500  از اسراف و هدر رفت آب میوه‌ها جلوگیری می‌کند و همچنین با کاهش مدت کارکرد محصول برای دریافت مقداری مشخص آب میوه  به افزایش عمر و کارایی آن کمک شایانی می‌نماید.

 
سازنده این محصول سعی کرده است با استفاده کردن از مخزن بزرگی برای جمع‌آوری آب میوه به مشتری‌هایش در جهت راحت‌شدن کار آب‌میوه گیری کمک نماید. زیرا دیگر شما مجبور نیستید که برای گرفتن آب‌میوه، چند ظرف مختلف را برای ذخیره‌سازی استفاده نمایید و از جهت دیگر نیاز به شستشوی کمتری پیدا می‌کنید. دهانه عریض این آب‌میوه گیر به شما کمک می‌کند تا بتوانید میوه‌ها را با برش کمتر و عرض بیشتر استفاده کنید و به نوعی به طور بهینه‌تر بتوانید از وقت‌ گران‌بهایتان استفاده کنید. از دیگر مزیت‌های آبمیوه گیری براون مدل J500 می‌توان سویچ ایمنی را نام برد که باعث می‌شود، شما از جهت ایمنی کار هنگام استفاده از این آب‌میوه‌گیر خیالتان راحت باشد.

سازنده اصلی این محصول یعنی شرکت براون، یک شرکت آلمانی پرآوازه در صنعت لوازم خانگی می‌باشد که از سال 1976 فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز در این عرصه مشغول به تولید محصول می‌باشد. 

سایر محصولات پیشنهادی


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.