۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

 نقد و بررسی آبمیوه گیری مدل JEP500WH

آبمیوه گیری کنوود مدل JEP500WH از سری محصولات تک کاره و با امکانات منحصر به فرد و جدید کنوود است که کاربردهای فراوانی دارد. ترکیب شدن جنس بدنه آن از پلاستیک و استیل باعث شده است تا juicer-kenwood-jep500wh دوام و پایداری را در کنار زیبایی به طور همزمان داشته باشد که این نکته بسیار قابل اهمیت می‌باشد، زیرا بسیاری از مشتریان به دنبال محصولی می‌گردند که بتواند بین این دو مورد تعادل ایجاد کند.

سازنده این محصول با قرار دادن عرض 75 میلی‌متر برای دهانه‌ی آبمیوه‌گیر، کار شما را راحت‌تر کرده است و دیگر نیاز نیست که شما میوه‌ها را به چند تکه مختلف برش دهید و سپس آب آن‌ها را بگیرید. آبمیوه گیری مدل JEP500WH دارای تیغه‌های بسیار تیزی است که باعث می‌شوند تا آب میوه‌ها به خوبی گرفته شود. پایه‌های ضد لغزش این آب‌میوه گیر از لیز خوردن و لرزش آن جلوگیری می‌کند. شرکت کنوود در این محصول از موتوری بی صدا استفاده کرده است تا بتواند شما را از شر صدای اذیت کننده آب‌میوه‌گیر راحت کند. مزیت دیگری که در این آب‌میوه گیر وجود دارد، این است که شما می‌توانید اکثر قطعات آن را جدا نمایید و با استفاده از ماشین ظرفشویی بشویید که هم می‌تواند به تمیزی بیشتر محصول کمک کند و هم باعث شود تا عمر محصول نیز افزایش یابد. زیرا مواد اضافی در آن باقی نمی‌مانند که در هنگام کار باعث ایجاد فشار اضافی شوند.

شرکت اصلی سازنده این محصول، یعنی کنوود انگلیسی می‌باشد. این شرکت بعد از مرگ مالک آن  توسط کمپانی دلونگی خریداری شده است. اما هنوز هم به عنوان یک کمپانی لوازم خانگی انگلیسی شناخته می‌شود و دارای طرفداران بسیاری است.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.