آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
۵,۹۹۰,۰۰۰ ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

معرفی و بررسی آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ DJ31

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31  یکی از محصولات خاص برند پاناسونیک است. چراکه دارای کارکرد سه کاره است و شما می‌توانید به طور همزمان با خرید juicer panasonic mj dj31  به جای یک محصول، از سه محصول استفاده کنید و از کار کردن با ان‌ها لذت ببرید. شما می‌توانید با استفاده از مخلوط‌کن، مواد را به خوبی مخلوط کنید و  با استفاده از آن گوجه ها را له کنید و در غذاهای خود استفاده کنید. این مورد برای افرادی که از مشکلات معده رنج می‌برند، بسیار قابل اهمیت است، زیرا که آن‌ها به طور معمول با پوست گوجه‌ها در غذا مشکل دارند و این پوست می‌تواند باعث تشدید مشکل آن‌ها شود. بنابراین پاناسونیک با ارایه این محصول در کنار آب‌میوه گیر کمک بسیاری به آن‌ها می‌کند.  همچنین این مخلوط کن دارای یک پارچ 1.5 لیتر می‌باشد که شما می‌توانید جهت جمع‌آوری مواد مخلوط شده از آن استفاده کنید.

معرفی و بررسی آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ DJ31

آسیابی که درکنار محصول آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31 قرار دارد به شما کمک می‌کند تا بتوانید غذاها یا مواد خوراکی را به صورت خرد یا آسیاب شده در بیاورید. این کاربرد می‌تواند، برای افرادی که از مشکل دندان رنج می‌برند یا کودکانی که در ابتدای  دندان درآوردن هستند، مفید باشد و باعث شود که آن‌ها به خاطر این مشکلات از خوردن مواد غذایی مفید و مورد نیاز برای بدنشان محروم نشوند. جنس بدنه این آب‌میوه گیر از ترکیب استیل و پلاستیک است که دوام و پایداری در کنار زیبایی را برای خریدار به ارمغان می‌آورد.

پاناسونیک ژاپنی، شرکت اصلی سازنده این محصول است که برای شما بسیار آشنا است و در مورد کیفیت محصولات این شرکت هیچگونه تردیدی وجود ندارد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.