چرا ارزان می فروشیم؟


از قدیم گفته اند "هیچ گرانی بی‌حكمت نیست، هیچ ارزانی بی‌علت"

روزی یکی از مشتریان به فروشگاه لوازم خانگی امیرحسین مراجعه کرده و ادعای ارزان بودن یک یخچال را در فروشگاهی دیگر کرد. ما در پاسخ به این مشتری عزیز اینگونه بیان کردیم:
"شما کارخانه دار هستید و ما از شما محصولاتی رو خریداری میکنیم. فروشنده سومی اون محصول رو از ما میخره. آیا میتونه از شما یا ما ارزانتر بده؟"
آن دوست عزیز پس از کمی تامل، پاسخ داد "نه" و رفت. پس از یک هفته، همان مشتری به فروشگاه بازگشت و گفت "آقای توانگر متاسفانه اون یخچال تقبلی بوده و با هزار بدبختی تونستم کالا رو مرجوع کنم."

این تنها نمونه ای از تجربیات  هر شخص در خرید محصولات ارزان است. گاهی علت ارزان بودن برخی محصولات می تواند تقلبی یا معیوب بودن کالا، عدم گارانتی و یا حتی تعویض قطعات اصلی و لوازم جانبی آن کالا باشد که در این شرایط شما ظاهرا مبلغ کمتری برای خرید آن محصول پرداخت می کنید.

 

احتمالا این سوال برایتان پیش می‌آید که "چرا قیمت محصولات فروشگاه امیرحسین نسبت به سایر فروشگاه ها ارزان تر است؟"

فروشگاه لوازم خانگی امیرحسین تمامی محصولات موجود را با خرید مستقیم از نمایندگی مستقیم فروش در کشور امارات متحده عربی تهیه می‌نماید که این امر باعث حذف بسیاری از واسطه ها خواهد شد. همچنین انتقال محصولات به ایران از طریق شرکت باربری و ترابری بین المللی بوده که کمترین هزینه حمل تا ایران را به همراه خواهد داشت.

این فروشگاه با هدف افزایش تعداد فروش همراه با سود کم، تمامی محصولات را با مناسب ترین قیمت نسبت به فروشگاه های مستقر در شهر های مختلف به دست شما مشتریان عزیز می‌رساند.

مفتخریم که تاکنون نرخ بالایی از مشتریان ما دارای رضایت کامل بوده اند. همچنین لازم به ذکر است که حدود ۹۹ درصد از مشتریان این فروشگاه، همکاران مغازه دار در سراسر کشور می‌باشند.

با تشکر
لوازم حانگی امیرحسین