آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
۶,۲۰۰,۰۰۰ ۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-GJ1700PN توان 1700 وات  Panasonic

 

چرخ گوشت پاناسونیک Panasonic مدل MK-GN1700PN با توان 1700 وات برای چرخ کردن گوشت و همچنین به عنوان سوسیس و کبه ساز مورد استفاده قرار می گیرد. جنس تیغه ی برش چرخ گوشت پاناسونیک استیل ضد زنگ است؛ این تیغه بسیار تیز و برنده است و به راحتی گوشت های خام و یخ زده را چرخ می کند. چرخ گوشت 1700 پاناسونیک دارای دو صفحه متوسط و درشت فلزی است که می توان بنا به سلیقه از یکی از این دو صفحه استفاده نمود. صفحه ی پلاستیکی سوسیس ساز را می توان برای تهیه سوسیس خانگی بر روی دهانه چرخ گوشت سوار کرد. این دستگاه دارای سینی بزرگ و با داوم برای قرار دادن قطعات گوشت می باشد.

در هنگام چرخ کردن گوشت اغلب اتفاق می افتد که چربی های گوشت به تیغه یا صفحه ی دستگاه می چسبند و مانع از عملکرد روان چرخ گوشت می گردد. دکمه معکوس را می توان برای از میان بردن بندآمدگی یا قفل شدگی فشار داد. عملکرد معکوس تا زمانی که دکمه مربوطه فشار داده شود ادامه می یابد.

این دستگاه مجهز به موتور با مدار محافظ الکتریکی است که در صورت داغ شدن بیش از حد موتور و یا بروز اشکال در دستگاه، به صورت اتوماتیک دستگاه را خاموش می کند. در این حالت وقتی مدار قطع کننده عمل می کند تا رفع اشکال دستگاه را روشن نکنید. پس از استفاده از چرخ گوشت و خاموش کردن آن می توان قطعات مختلف آن را از هم جدا کرد و شستشو نمود. تمامی اجزاء به جز بدنه؛ قابل شستشو در ظرف شویی می باشند. در هر بار بیش از 15 دقیقه از دستگاه استفاده نکنید.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.