۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ارسال رایگان به سراسر کشور
ارسال رایگان به سراسر کشور

معرفی و بررسی مخلوط کن فیلیپس مدل HR2056

مخلوط کن فیلیپس مدل HR2056 یکی از منحصر به فرد‌ترین محصولات برند فیلیپس است. محصول Blender Philips HR2056 دارای فناوری Pro Blend مخصوص شرکت فیلیپس است. این محصول سه کارکرد مخلوط کردن، خرد کردن و آسیاب کردن را به خوبی انجام می‌دهد. این مورد از این نظر مهم می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید با خرید یک محصول به طور همزمان کار سه محصول را با آن انجام دهید و عملا با یک تیر سه نشان را زده باشید. HR2056 دارای پارچی به حجم 1.25 لیتر است که به شما کمک می‌کند تا حجم بیشتری از مواد غذایی را مخلوط، آسیاب یا خرد کنید. همچنین شما می‌توانید اجزای این دستگاه را به وسیله ماشین ظرفشویی بشویید که این مورد کار شما جهت شتسشو را ساده می‌کند و دغدغه‌هایتان را از بین می‌برد.

مخلوط کن فیلیپس مدل HR2056  دارای موتوری با قدرت و کارکرد بالا است که این مورد نگرانی شما بابت کارایی این محصول را ازبین می‌برد و شما را از این نظر مطمئن می‌سازد. HR2056 تیغه‌هایی از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد که باعث می‌شود تا شما هزینه بسیار کمتری را بابت تعمیرات پرداخت کنید که این مورد از نظر اقتصادی بسیار قابل اهمیت است. زیرا شما با خرید یک محصول و هزینه کردن مبلغی توانسته‌اید هم نیازتان را برطرف کنید و هم از هزینه‌های اضافی جلوگیری نمایید. وزن این مخلوط کن بسیار سبک و مناسب است که استفاده از آن را راحت‌تر می‌کند و از اذیت و آزار شما هنگام کار جلوگیری به عمل می‌آورد.

برند فیلیپس هلندی سازنده اصلی این محصول است و به خاطر شهرت بی‌نظیرش نیاز به تعریف و توصیف بیشتر ندارد. کیفیت محصولات این برند بسیار بالا است و محصولاتش در رده‌های بالای کیفیت قرار دارد.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.