۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ارسال رایگان به سراسر کشور
ارسال رایگان به سراسر کشور

معرفی و بررسی همزن فیلیپس سری دیلی کالکشن مدل HR3705

همزن فیلیپس سری دیلی کالکشن مدل HR3705 محصولی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه می‌باشد. محصول mixer Philips HR3705 دارای ابعادی کوچک و وزنی کم است که این باعث می‌شود تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید و هنگام استفاده از آن راحت باشید. شما می‌توانید با توجه به کاربرد مد نظرتان سرعت این همزن را تغییر دهید، بر روی دستگاه برای شما پنج حالت مختلف سرعت در نظر گرفته شده است که باعث می‌شود تا شما هیج محدودیتی را در این زمینه حس نکنید و تنها به کاربرد مدنظرتان فکر کنید. توان مصرفی پایین HR3705 باعث مصرف کمتر برق از سوی این محصول می‌شود که تاثیر خود را در کاهش قابل توجه هزینه‌های برق شما نشان می‌دهد.

همزن فیلیپس سری دیلی کالکشن مدل HR3705 دارای توان موتور 300 واتی است که برای یک همزن مناسب است و باعث می‌شود تا شما بتوانید به راحتی  مواد غذایی را با هم مخلوط کنید، سرعت کارتان بالاتر برود و وقت کمتری از شما گرفته شود.  این مورد  اهمیت کیفیت در نگاه برند فیلیپس را به شما نشان می‌دهد و خاطر شما را بابت آن مطمئن می‌کند. محصول mixer Philips HR3705 دارای یک خمیرزن جانبی نیز می‌باشد که وجود آن باعث کاهش هزینه شما می‌شود، زیرا شما عملا با خرید یک محصول، دو دستگاه در اختیار دارید که این مورد بسیار قابل ملاحظه و مهم می‌باشد. این محصول همچنین دارای پره فلزی می‌باشد که خیال شما را بابت دوام و پایداری پره‌های همزن راحت می‌کند و شما اطمینان پیدا می‌کنید که تا مدت‌ زیادی نیازی به تعمیر یا تعویض پره نخواهید داشت.

فیلیپس هلندی یکی از تاثیرگذارترین برندهای حال حاضر صنعت لوازم داخلی به حساب می‌آید، زیرا محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب تولید می‌کند.


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.