شرکت بکو سری جدیدی از یخچال فریزر های جادار خود را به شما معرفی می کند که این امکان را برای مصرف کنندگان عزیز فراهم ساخته تا ضمن داشتن یک فضای رضایت بخش درون یخچال فریزر ، جلوه زیبایی از یک ساید بای ساید را در آشپزخانه تان تجربه کنید. یخچال فریزر چهار درب بکو مدل GNE134751X در طرح چهار درب وارد بازارهای جهانی شده است و تا به حال جزو خوش فروش ترین مدل ها در زمینه فروش یخچال بوده است. در این مدل، هر ۴ درب مجزا ی یخچال و فریزر به طور موثر در افزایش کارایی تاثیر می گذارند به گونه ای که دیگر نیازی نیست که برای برداشتن هر چیز کوچکی از درون محوطه یخچال فریزر خود از یک درب بزرگ که یقینا دارای اتلاف سرمای زیادی است استفاده کنید .

 

مزیت این گونه طراحی را در یخچال جدید بکو چهار درب تجربه کنید. شرکت بکو با تولید یخچال ساید بای ساید ۱۳۴۷۵۱ بکو، وفاداری خود را به مصرف کنندگان ویژه اش اثبات کرده است. یخچال های بکو ، توانایی فریزر کردن و خنک کنندگی سریع اقلام غذایی را دارند و در آن ها از ویژگی های عالی بهره وری انرژی و کمپرسورهای ویژه استفاده شده است . کالاهایی که دارای برچسب انرژی A+ هستند، صرفه جویی انرژی بهتری نسبت به یخچال های دیگر دارند. به واسطه ی دستگیره های درب ضد باکتری، از شر باکتری ها خلاص خواهید شد. با فن منحصر به فرد بکو، هوای سرد به صورت کاملا مساوی در فضای یخچال به گردش در می آید و عملکرد سرمایشی یخچال بسیار بهتر می شود.

فن سرمایشی و خنک کننده

با فن منحصر به فرد بکو، هوای سرد بصورت کاملا مساوی در فضای یخچال به گردش در می آید. با این فن، عملکرد سرمایشی یخچال بسیار بهتر می شود. به لطف فن خنک کننده در بخش یخچال، هوای خنک و یکنواخت به خوبی جریان پیدا می کند و همان فن ، تضمین عملکرد خنکسازی عالی یخچال خواهد شد.

برچسب انرژی A+

 کالاهایی که دارای برچسب انرژی A+ هستند، تا ۲۰ درصد صرفه جویی انرژی بیشتری نسبت به کالاهای دیگر با برچسب انرژی A خواهند داشت.

فیلتر فعال رفع بوی بد

فیلتر یخچال فریزر چهار درب بکو مدل GNE134751X ، هوای خنک را در داخل یخچال به جریان درمی آورد و بوهای ناخواسته و باکتری ها را برای ماندگاری هر چه بیشتر غذاها حذف می کند.

 عملکرد Eco-Fuzzy

این عملکرد، یخچال را در حالت صرفه جویی در انرژی قرار داده و مصرف برق آن را کاهش می دهد و به سلامت هر چه بیشتر محیط زیست نیز کمک می کند.

دستگیره های درب ضد باکتری

به واسطه ی دستگیره های درب ضد باکتری، از شر باکتری ها خلاص شوید!

روشنایی ال ای دی

یخچال فریزر چهار درب بکو مدل GNE134751X در مقایسه با نوع های معمولی دارای زنجیره ای از لامپ های ال ای دی متمایز می باشد و روشنایی خوبی در بخش یخچال ایجاد کرده است و اقلام به خوبی نمایان هستند. در مقایسه با طراحی های روشنایی قدیمی، مجموعه ال ای دی های موجود در پشت دیوار بخش یخچال باعث ایجاد روشنایی بهتر و بهینه تر می گردند. تکنولوژی لامپ ابی فعال، باعث تازه نگه داشتن میوه ها و سبزیجات شده و آن ها را بصورت طبیعی نگهداری می کند

یخچال فریزر چهار درب بکو مدل GNE134751X

مدل: GNE134751X

نوع: چهار درب

برند: بکو

سیستم خنکسازی بدون برفک

حجم ناخالص کلی به لیتر: ۷۵۰

رنگ درب: استیل ضدلکه و ضدخش

کلاس بهره وری انرژی: A+

مصرف انرژی سالیانه: ۵۳۱ (kwh/year)

حجم قسمت یخچال به لیتر: ۴۳۵

حجم قسمت فریزر به لیتر: ۲۰۸

عرض : ۹۱.۰ cm

ارتفاع: ۱۸۵.۰ cm

فیلتر بوی ضد باکتری : یله

حالت اقتصادی: بلی

عملکرد انتخاب آب و یخ: بلی

هشدار باز بودن درب: بله

اتصال به اب شهری: بله

روشنایی ال ای دی

دارای یخساز اتومات و ابریز

دسته درب ضد باکتری و سیستم IonGuard™

خنکسازی و فریزر سریع: دارد

نمایشگر الکترونیکی

سطح نویز: ۴۶ دسی بل

حالت تعطیلات

محفظه ی صفر درجه سانتی گراد: بله

عملکرد Eco Fuzzy برای کاهش مصرف برق و انرژی

ظرفیت فریزر کردن در یک روز: ۱۳ کیلوگرم

ظرفیت ساخت یخ در یک روز: ۱ کیلوگرم

دارای مینی بار

محفظه ی Multizone برای انتخاب چندین دمای مختلف

دارای نور ابی Active Fresh.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.