یخچال ساید بای ساید دوو ۲۲۱۱ طراحی شیک با رنگ نقره ای جذاب

 

یخچال ساید دوو مدل ۲۲۱۱، ۳۰ فوت، آبریزدار، یخساز اتوماتیك با دو برنامه یخ ساز، آنتی باكتریال، تهویه هوا، قابل اتصال به آب شهری،ساخت كشور كره، باردار برای دسترسی آسان و…

یکی از خصوصیات مهم یخچال ساید بای ساید دوو مدل ۲۲۱۱ فناوری آنتی باکتریال نانو سیلور است این فناوری با استفاده از ذرات نقره و سیکل تکمیلی که هوای درون یخچال را از بخش نانو عبور داده و موجب از بین بردن بو و باکتری (قارچ ها) داخل یخچال می شود .

از جذابیت های مدل ۲۲۱۱ می توان به ظرفیت ۳۲ فوت، داشتن بار، آب سرد کن و یخ ساز اتوماتیک اشاره کرد. بنابراین به آسانی می توانید لیوان را پر از آب سرد کنید و یا از یخ های مکعبی شکل استفاده کنید. احتمالا کودکان شما هم همیشه درب یخچال را برای پیدا کردن خوراکی های پر مصرف باز می کنند، اگر می خواهید آن ها ، دسترسی سریع تری به آن اقلام داشته باشند بهتر است از قسمت بار یخچال ۲۲۱۱ استفاده کنید و خیال کودکانتان را برای پیدا کردن خوراکی های پر مصرف راحت کنید.همچنین از دیگر ویژگی های یخچال های ساید بای ساید شرکت دوو الکترونیک ، بدون صدا بودن و کم مصرف بودن برق مصرفی است که بطور اتوماتیک میزان نیروی برق مصرفی را معین و تامین کرده و در نتیجه مصرف برق کاهش یافته و قدرت خنک کنندگی دستگاه افزایش می یابد.از دیگر ویژگی های یخچال های ساید کنترل دیجیتالی است که هر ۵ دقیقه یکبار هوای سرد را به داخل دستگاه جاری می سازد و تغییرات دمایی کاهش یافته و مواد غذایی تازه تر و خوش طعم تر باقی می ماند همچنین خنک کنندگی سریع با موتورهای BLDC این قابلیت را به یخچال می دهد تا بطور اتوماتیک بر اساس شرایط کارکرد دستگاه را تنظیم نموده و دمای یخچال را در حد مطلوبی نگه دارد .

ویژگی های اصلی ساید دوو مدل ۲۲۱۱

ظرفیت یخچال ۳۲ فوت

برخورداری از یخ ریز و ابریز اتوماتیک در قسمت بیرونی یخچال

دارای نمایشگر دیجیتال و قفل برای کودک

طراحی شیک با رنگ نقره ای جذاب

برخورداری از قسمت بار برای دسترسی سریع به مورد علاقه ها

دارای فیلتر آب داخلی و قابلیت اتصال به آب شهری

ویژگی بدون برفک و آوردن تازگی جدید به فضای اشپزخانه

غذاهای ضروری و مورد علاقه تان در نزدیک ترین جای ممکن

دماهای متنوع و کمک بیشتر به حفظ غذاها

کم صدا و کم مصرف با میزان صدای ۳۸ DB و رده انرژی A

آبسردکن و یخساز دوو از دریچه ای بلند برخوردار است؛ بنابراین، به سرعت و راحتی می توان پارچ ها و لیوان های بلند را با آب تصفیه شده و یخ های مکعبی شکل پر کرد. صرف نظر از اینکه چه چیزی را از چه ظرفی می نوشید، همه چیز به راحتی در دسترس شما است.

یخساز شفاف ۲۲۱۱  که روی درب یخچال نصب شده

با بهره گیری از یخساز شفاف ۲۲۱۱  که روی درب یخچال نصب شده است، تا ۲۵ لیتر در ظرفیت فریزر صرفه جویی کنید. به لطف این یخساز شفاف  که ظرفیت آن ۲ کیلوگرم است همیشه مقدار زیادی یخ خواهید داشت. به علاوه، محفظه یخ شفاف آن این امکان را برای شما فراهم می سازد که با یک نگاه از موجودی یخ خود مطلع شوید.

دارای مینی بار روی قسمت درب سمت راست

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ۲۲۱۱ دارای مینی بار روی قسمت درب سمت راست می باشد که می توانید مواد غذایی خودر را در آن قرار دهید و درب این محفظه جدا از یخچال است یعنی این که شما می توانید بدون باز کردن درب اصلی فقط درب کوچک را باز کنید و مواد غذایی مورد نیاز خود را بیرون آورید با این کار انرژی کمتر مصرف می شود و در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد.

   ویژگی بدون برفک ( No Frost ) دوو سبب حذف یخ و برفک

شما مجبور به خالی کردن محفظه ی یخچال و فریزر در هنگام یخ زدایی نیستید. ویژگی بدون برفک ( No Frost ) دوو سبب حذف یخ و برفک می باشد. حالا شما می توانید تمامی مواد غذایی را به خوبی حفظ کنید و زمان بیشتری برای فعالیت های آزادتان داشته باشید. با آن می توانید دمای ثابتی را حفظ کنید و انرژی زیادی برای یخ زدایی مصرف نشود. بنابراین دوام بیشتری از سیستم خنک کنندگی یخچال خواهید داشت.

کشوهای نگهداری مواد غذایی ، سبزیجات و میوه ها

کشوهای نگهداری مواد غذایی ، سبزیجات و میوه ها در نزدیک ترین جای ممکن قرار دارد. به آسانی می توانید گوشت را بیرون آورده و برای فرزند دلبندتان یک ساندویچ فوق العاده درست کنید. یا کاهوها را بدون شکستن به آسانی از یخچال بیرون آورده و یک سالاد فوق العاده درست کنید.

دماهای جداگانه برای کنترل فریزر و یخچال

با ذخیره ی مختلف غذاها دیگر نیازی به سازش و مصالحه با وسیله نیست. دماهای جداگانه برای کنترل فریزر و یخچال صورت می گیرد. شما می توانید فریزر را پر از مواد غذایی بکنید و تمامی اقلام غذایی را در یک دمای خنک داشته باشید.

مدل یخچال              ۲۲۱۱

برند         دوو  DAEWOO

کشور سازنده :         کره

نوع:         یخچال و فریزر ساید

رنگ یخچال:        نقره ای

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.