یخچال فریزر ال جی مدل بالا و پایین LG GR-682 سیستم خنک کننده ی بدن برفک

 

یخچال فریزر بالا پایین از انواع یخچال فریزرهایی است که توسط سازنده ها تولید شده و در بازار یافت می شود. یخچال فریزر ال جی LG GR-682 یکی از یخچال فریزرهایی است که در دسته ی یخچال فریزر بالا قرار دارد و به همین منظور از دو بخش یخچال و فریزر تشکیل شده است. بخش فریزر در بالا و بخش یخچال در پایین تعبیه شده است.

بر روی یخچال فریزر ال جی 682 یک صفحه نمایش دیجیتالی حال و هوای ساده بودن را از یخچال گرفته است. این صفحه نمایش با رنگ آبی دمای یخچال و فریزر را نمایش می دهد، همچنین امکان تنظیم دمای یخچال و فریزر و فعال کردن قابلیت انجماد سریع و فریز سریع را به کاربر می دهد. کمی پایین تر و بر روی بدنه ی یخچال آبسرد کنی ساده قرار دارد. با تعبیه ی اسن آبسرد کن می توانید همیشه از آب خنک و گوارا لذت ببرید و کافی است لیوان یا پراچ خود را زیر آبسرد کن قرار دهید و پدال را به سمت داخل فشار دهید. بدنه ی یخچال فریزر ال جی 682 نقره ای رنگ است، و امکان هماهنگی و ست شدن یخچال با انواع دکوراسیون ها و فضاها را ممکن کرده است.

گفتنی است که یخچال فریزر ال جی LG GR-682 یخچالی با ظرفیت 490 لیتر است و با تقریب می توان آن را یخچال فریزر 24 فوتی نامید. ظرفیت یخچال می تواند نیاز خانواده های کم جمعیت دو نفره را به سادگی تامین نماید. یخچال فریزر ال جی 682 از قابلیت انجماد سریع Fast Freezing و محفظه نگهدارنده غذای fresh zone نیز پشتیبانی می کند. این سنسور با کنترل دما می تواند دمای یخچال هواره در حد مطلوب صفر درجه نگه دارد.

کمپرسور و دیگر امکانات یخچال فریزر ال جی

مجهز بودن به کمپرسور  اینورتر هوشمند از ویژگی های برجسته ی یخچال فریزر بالا پایین ال جی 682 است، این کمپرسور توانسته میزان مصرف انرژی را به اندازه ی 36% کاهش دهد. این همه کاهش مصرف انرژی یعنی فیش ماهیانه ی کمتر و البته مزیت کمپرسور اینورتر هوشمند تنها به مصرف پایین انرژی محدود نمی شود، سر و صدای کمتر، لرزش کمتر، بیشتر سالم ماندن مواد غذایی و ... از دستاوردهای این کمپرسور تازه نفس می باشد. سیستم خنک کننده ی یخچال فریزر ال جی 682 بدون برفک بوده و از تشکیل یخ و برفک بر روی مواد غذایی جلوگیری می کند.

همچنین به لطف جریان هوای چندگانه multi air flow دیگر تمام طبقات به یک اندازه خنک و سرد هستند؛ چرا که این جریان با تعبیه کردن دریچه های متعدد در تمامی طبقات هوای خنک و سرد را در تمام بخش های یخچال و فریزر به جریان می اندازد. جالب است بدانید که درب یخچال دارای قابلیت Door cooling می باشد.

فیلتر بهداشتی حرفه ای یخچال ال جی فیلتر بهداشتی Hygien fresh+ است، این فیلتر بهداشتی از پنج لایه ی مختلف تشکیل شده است و به خوبی از پس نابود کردن میکروب ها و باکتری ها و انواع مواد آلاینده و هوای ناپاک برمی آید.  پشتیبانی از سیستم عیب یاب هوشمند نیز شما را از نیاز به تکنسین بی نیاز می کند و هر مشکل و ایراد پیش آمده را به شما گزارش خواهد داد.

طراحی و ساختار یخچال فریزر ال جی 682

فضای داخلی یخچال

یخچال فریزر ال جی 682 یخچال فریزری از نوع فریزر بالا است و بخش فریزر در بالای یخچال قرار گرفته است. از این رو دسترسی به بخش یخچال و باز و بسته کردن درب فریزر تاثیری بر روی بخش یخچال نمی گذارد و باعث هدر رفت انرژی نمی گردد.

 یکی از دلایل جداسازی بخش های یخچال و فریزر همین عامل هدر رفت انرژی بوده است. البته زیبایی و دسترسی راحت تر نیز در انتخاب این شیوه ی طراحی بی تاثیر نبوده اند. همانطور که گفتیم یخچجال فریزر ال جی 682 دارای ظرفیت کلی 490 لیتر می باشد یعنی معادل 24 فوت. اگر شما هم قصد خرید یخچال فریزر بالا با ظرفیت 24 فوت را دارید، پس درنگ نکنید و در انتخاب مدل و برند شک نداشته باشید.

 بر روی بدنه ی یخچال فریزر صفحه نمایش LED لمسی تعبیه شده است، این صفحه نمایش لمسی می تواند قابلیت تنظیم درجه حرارت و قابلیت تنظیم دمای یخچال و فریزر را به کاربر داد. به علاوه از قفل کودک هم پشتیبانی می کند تا ازاعمال تغییرات ناخواسته جلوگیری کند، البته به دلیل اینکه صفحه نمایش در بخش بالایی یخچال و فریزر ال جی قرار گرفته است، امکان دسترسی راحت به آن سخت است. دستگیره هایی که برای باز و بسته کردن درب های یخچال فریزر استفاده شده اند، از نوع عمودی بوده و اندازه ی استانداردی دارند که اتفاقا خوش دست و سبک هم می باشند. با کشیدن این دستگیره ها به سمت راست درب یخچال و فریزر باز می شود.

در بخش یخچال 4 قفسه ی شیشه ای دارد که برای نگهداری مواد غذایی مختلف بهترین گزینه هستند. همچنین دو کشوی که در پایین یخچال واقع شده اند برای نگهداری میوه سبزیجات استفاده می شود. جنس قفسه ها شیشه ای بوده و خاصیت ضد حرارت و نشکن دارند به طوری که در مقابل حرارت بسیار زیاد و وزن سنگین نیز دوام می آورند. بر روی درب نیز طبقه های زیادی قرار گرفته اند، این طبقات برای نگهداری بطری ها و نوشیدنی های مختلف  و مواد غذایی کوچک استفاده می شوند. دو طبقه ی پایینی ارتفاع بیشتری داشته و برای نگهداری بطری بلند مناسب ترین گزینه می باشند.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.