یخچال بالا پایین ال جی مدل GRB-802

 

یخچال و فریزر ال جی مدل 802 یکی از تولیدات برند بزرگ و خوش نام ال جی است که بهره گیری آن از امکانات متنوع و با کیفیت سبب می‌شود شما برای مدت طولانی از سلامت و تازگی مواد غذایی خوراکی های خود اطمینان داشته باشید. این یخچال فریزر با طراحی بالا پایین تولید شده است، فریزر در قسمت بالایی و یخچال قسمت پایینش را تشکیل می‌دهد.

یخچال فریزر ال جی در مجموع دارای گنجایش 636 لیتر می‌باشد، که 202 لیتر آن مختص فریزر و 434 لیتر آن مختص یخچال است. این محصول بر روی درب پایینی دارای آبریز می‌باشد تا در کمترین زمان به آب خنک دسترسی داشته باشید. درب بالایی نیز میزبان پنل نمایشگر لمسی است که شما از طریق آن می‌توانید مدیریت کامل دما و سایر تنظیمات یخچال فریزر ال جی 802 را بر عهده بگیرید.

فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh+ در پنج مرحله بوزدایی کامل محفظه را انجام خواهد داد و تمامی بوهای نامطبوع، باکتری، قارچ و … را از بین خواهد برد و محفظه را تمیز و عاری از آلودگی خواهد ساخت. البته جذب بوهای نامطبوع توسط این فیلتر نیز امکان پذیر است و محیطی کاملاً بدون بو را ایجاد می ‌کند، از این رو خوراکی‌ها بوی یکدیگر را جذب نمی کنند و تغییری در طعم ها ایجاد نخواهد شد. در مجموع و با کارایی عالی فیلتر بهداشتی قدرتمند Hygiene Fresh+™ که مخصوص ال جی است آلودگی‌ها تا 99.999 درصد از بین خواهند رفت.

فناوری خنک کننده‌ی Multi Air Flow در این یخچال فریزر بالا با ورود هوا از تمامی جهات و در سرتاسر محفظه، هوای خنک را در کمترین زمان به تمامی بخش‌ های محیط خواهد کشاند و دمای مطلوب را ایجاد می‌کند که در نتیجه مواد غذایی برای مدت طولانی ‌تری تازه باقی خواهند ماند. سیستم No Frost نیز در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است که علاوه بر تامین هوای خنک و رساندن آن به بخش‌های مختلف یخچال و فریزر، از ایجاد برفک در آن‌ها جلوگیری می‌کند. این سیستم خنک کننده با جذب بلورهای یخ و استفاده از آن‌ها برای تامین دمای خنک، کارایی قابل قبولی را از خود نشان خواهد داد. گاز R600a در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است که با جذب سرمای بالا، دمای مطلوب را به تمامی بخش‌های محفظه خواهد کشاند، این گاز از دوستداران محیط زیست است و آسیبی به لایه اوزون نیز نمی رساند.

لامپ LED مسئولیت تامین روشنایی را در یخچال فریزر بالا پایین ال جی GR-F802HLHU برعهده دارد، این لامپ روشنایی بالایی از خود ساطع خواهد کرد و علاوه بر آن گرمای بسیار پایینی ایجاد می‌کند.

.کمپرسور اینورتر خطی Inverter Linear Compressor یکی از با ارزش‌ترین ویژگی‌هایی است که این یخچال و فریزر به آن مجهز شده است. همچنین عمر کمپرسور نیز افزایش خواهد یافت. از قابلیت‌های دیگری که به واسطه‌ی کمپرسور اینورتر خطی شاهد آن خواهید بود، مصرف انرژی پایین می‌باشد.

طراحی ماهرانه و خوش ساخت

 

این محصول دارای دو درب می‌باشد که درب بالایی دسترسی به محفظه‌ی فریزر و درب پایینی نیز دسترسی به محفظه ی یخچال را محقق می سازند. دستگیره با طراحی خوش فرم ایجاد شده است و دسترسی به محفظه‌ی داخلی را راحت‌تر خواهد ساخت. وجود آبریز بر روی درب پایین علاوه بر ایجاد زیبایی امکان دسترسی سریع و راحت را به آب سرد فراهم می‌کند. بر روی درب بالایی نیز پنل نمایشگر با دکمه‌های لمسی موجود است، این صفحه‌ نمایش LED لمسی زیبایی و عملکرد و مدیریت در یخچال فریزر GR-F802HLHU ال جی را بهبود خواهد بخشید.

با گشودن دو درب این مدل به مجموعه ‌ای از کشوها و محفظه ‌ها روبه رو خواهید شد که طراحی هوشمندانه در آن‌ها، فضای ذخیره سازی بالاتری را در اختیار شما قرار خواهد داد. قسمت فریزر دارای دو قفسه، یک محفظه‌ی یخساز، و دو قفسه بر روی درب می‌باشد. محفظه ی یخساز متحرک است و شما می‌توانید با کشیدن آن در جهات مختلف، فضای بیشتری برای ذخیره سازی مواد غذایی در اختیار داشته باشید؛ امکان برداشتن آن برای همیشه نیز فراهم می‌باشد. محفظه‌ی یخچال نیز دارای 3 طبقه، 3 کشو و 5 قفسه بر روی درب می‌باشد.

دو کشو موجود در این قسمت مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات می‌باشند که ماندگاری این دست از خوراکی‌ها در این دو کشو بسیار بالا خواهد بود. زیرا در این کشوها میزان دما در حد بسیار مطلوبی قرار دارد و قطره های آب بر روی سبزیجات باقی نخواهد مانند تا برای مدت طولانی تر زنده و سالم باقی بمانند. یکی از قفسه‌های موجود بر روی درب یخچال فریزر ال جی 802 مخصوص نگهداری تخمه مرغ می‌باشد و بر روی سایر قفسه‌ها نیز می‌توانید بطری‌ها و مواد قابل دسترس‌تر را بچینید.

ایجاد دمایی مطلوب برای نگهداری انواع مواد غذایی

یخچال فریزر ال جی 802 با در اختیار گیری کشو Fresh 0 Zone مواد غذایی و انواع گوشت‌ها را برای مدت طولانی به صورت کاملاً تازه حفظ خواهد کرد. در این کشو دما در حد 0 درجه‌ی سانتیگراد حفظ خواهد شد. انواع گوشت‌ها در این دما منجمد نخواهد شد و لازم نیست زمان زیادی را صرف کنید تا یخ آن‌ها آب شود. با این وجود برای همیشه خوراکی‌های تازه ‌ای دارید که آماده‌ ی طبخ هستند. این کشو در قسمت بالایی محفظه‌ ی یخچال 802 ال جی قرار دارد.

صرفه‌جویی در مصرف انرژی

 

یخچال فریزر ال جی 802 و به لطف بهره گیری از کمپرسور Inverter Linear Compressor کارایی فوق ‌العاده‌ای از خود نشان خواهد داد. این موتور با وجود مصرف پایین انرژی، مواد غذایی را برای مدت طولانی تازه نگه می‌دارد. این یخچال فریزر بالای ال جی با وجود این کمپرسور در ساختارش، عملکردی کم صدا را دارد. در کمپرسور اینورتر خطی میزان نقاط اتصال کم شده است و در نتیجه اصطکاک در بین قطعات کاهش خواهد یافت و میزان تولید صدا کم خواهد شد. در این محصول سطح صدای به میزان 2 دسیبل کاهش یافته است، که در نتیجه صدا در بسیاری موارد اصلاً به گوش نخواهد رسید و یا سلب آرامش نخواهد کرد. اما از ویژگی‌های دیگری که یخچال فریزر بالا پایین ال جی 802 به واسطه ی موتور اینورتر خطی به آن مجهز شده است، مصرف پایین انرژی می‌باشد. این موتور به صورت مداوم کار می‌کند و هرگز خاموش نخواهد شد، بلکه تنها سرعت کار کردش تغییر خواهد کرد. در واقع همین قابلیت است که میزان مصرف انرژی را تا 36 درصد کاهش داده است. با این تفاسیر می ‌توان کارایی و عملکرد این موتور را فوق‌العاده و کاملاً رضایت بخش اعلام کرد.

سیستم خنک کننده‌ی LINEAR Cooling™ در هر زمان دمای مطلوب را ایجاد خواهد کرد و از نوسانات دمایی تا 5 درجه‌ی سانتی گراد جلوگیری خواهد کرد. در هنگام باز شدن درب فناوری DoorCooling+™ فعالیتش را آغاز خواهد کرد و با ایجاد هوای خنک تا 35% سریع تر، از شکاف دمایی محفظه‌ی داخلی و دمای اتاق جلوگیری خواهد کرد و تغییرات دمایی را کاهش خواهد داد.

سایر امکانات یخچال فریزر ال جی 802

قابلیت فعال سازی سیستم انجماد سریع، فعال کردن قفل کودک و هشدار باز ماندن درب از ویژگی‌هایی هستند که بر روی این پنل تعبیه شده‌اند. البته بر روی این پنل نشان Smart ThinQ™ نیز به چشم می‌خورد، این قابلیت کنترل سریع و راحت یخچال فریزر 802 ال جی را در دستان شما قرار خواهد داد. شما می‌توانید از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کامل یخچال فریزر را در دست بگیرید و حتی از راه دور نیز سطح دما را مدیریت نمایید. تمامی تنظیمات تنها با یک لمس ساده بر روی تلفن همراه شما امکان پذیر خواهد شد، برای این کار کافیست اپلیکیشن مورد نیاز را بر روی موبایلتان نصب کنید

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.